Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 03 03  11:06  |  Įžvalgos

Pirma pavasario savaitė – ir mes jau negalime nustygti vietoje! Šį pirmadienį SwO rekomendacijos siūlo pačias pavasariškiausias mados ir kultūros naujienas!

Darbas, stilius, patogumas

Closte

https://www.facebook.com/ClosteApparel

„Closte“ drabužiai skirti užimtoms šių dienų damoms, kurios visgi nepamiršta ir apie stilių. Paprasto ir patogaus dizaino suknelės į Jūsų spintą įneš pavasario gaivos ir kartu prisitaikys prie dinamiško dienos tempo.

Pavasario šauklys

Laukės Fabrikėlyje

https://www.facebook.com/pages/Laukės-fabrikėlis/145120468856268

Tulpė – pavasario šauklė. Jei ji gaminta „Laukės Fabrikėlyje“ ji bus ir stilinga! Mielos, minimalaus dizaino rankų darbo sagės žaismingai nuteiks pavasariui.

Pamiršti darbai

BUKI BUKI

https://www.facebook.com/bukibukibooks

Kiekvieni nauji metai reikalauja ir naujos… užrašų knygutės! Jei šis pavasaris jums – naujų ir svarbių darbų pradžia, juos susidėliokite originalioje „BUKI BUKI“ knygelėje.

Gatvės patogumas

SUPERGOD

https://www.facebook.com/pages/SUPERGOD/515583961791241

Ne vieną mėnesį besislėpęs pūkinėje striukėje, pavasarį sutik patogiai ir stilingai su „SUPERGOD“ – gatvės mados ženklu. Juk nepamiršai akylai nuolat stebinčios violetinės akies?

Vis šiltesni vakarai

Sweet & Sour

https://www.facebook.com/pages/Sweet-Sour-Bar-Vilnius/609430852449488

Pavasario pradžią paminėk jaukioje „Sweet & Sour“ baro aplinkoje, kuri kaip laiko mašina nukels į tuos laikus,  kada gėrimas ne tik turėjo būti stiprus, bet ir stilingas.

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO