Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 03 31  14:55  |  Įžvalgos

Sportiniai bateliai batų dėžėje jau bado akis ir šaukte šaukia į lauką, o po žiemos taip lengvai nedingstantis snaudulys dar užkerta kelią sveikai gyvensenai, ragindamas patingėti bent keletą dienų? Šio pirmadienio SwO naujienos linki tingulį vyti į šalį ir, pasirodžius saulei, išlįsti pabėgioti.

P.S. prie vaisių kokteilio nepamirškite perskaityti savaitės rekomendacijų!

 

„Diamondz“

Diamondz

https://www.facebook.com/diamondzclothing

Džemperių su aplikacijomis gerbėjai tik apsidžiaugs, nes jų kolekciją papildys „Diamondz“ – už deimanto pasislėpusių gyvūnų vaizdai. Pasirinkimas didelis!

 

„LOOM“

LOOM

https://www.facebook.com/pages/LOOM-fashion-studio/673559902688177

Merginų Vidminos Stasiulytės (ją kažkada kalbinome ir SwO street numeryje!) ir Julijos Erodinos mados dizaino studija „LOOM“ pristato paprastų modelių, žemės spalvų drabužius, alsuojančius lietuvišku identitetu ir kokybe. Šį kūrybinį duetą galite aplankyti Vilniuje!

 

„Fancy Crime“

Fancy Crime

https://www.facebook.com/fancycrime

„Fancy Crime“ paslaptingai slepiasi po užrašu „Coming soon“, taip kankindami jau susidomėjusius smalsuolius. O smalsauti yra dėl ko – naujoje internetinėje parduotuvėje bus galima įsigyti visko – nuo „Party Animal“ marškinėlių iki „Olig“ kepurių.

 

„TOMA Accessories“

Toma Accessories

https://www.facebook.com/TomaAccessories

„Toma Accessories“ žydi visus metus ir netgi ryškiau nei botanikos sodas – spalvoti, žiedlapių virtines  imituojantys papuošalai ne tik pakels nuotaiką, bet ir padės pasijusti pačia gražiausia.

 

„Grikis“

Grikis Art

https://www.facebook.com/grikisart

Internetu perprasti jausmus sunku, tačiau šį kartą galime drąsiai teigti, jog „Grikis Art“ kūrybos jaukumą ir šilumą galima pajusti net per kompiuterio ekraną. Mielos aplikacijos gali atsidurti ir ant pasirinktos pagalvės ar palaidinės. 

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO