Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 06 10  13:55  |  Įžvalgos

Orų prognozės meluoja, tačiau mums tai – tik į gera! Gražus ir saulėtas oras gimdo ir gerą nuotaiką – pozityvumu apsišarvavusios SwO rekomendacijos jau čia!

 

Meno kvadratas

Meno kvadratas

https://www.facebook.com/pages/Meno-kvadratas/1471809793036296

„Meno kvadratas“ – autorinės juvelyrikos namai Kaune. Čia rasite tikrai ne vieną įdomų papuošalą. Mano akį iki šiol traukia D. Dilginienės lašo formos žiedas!

 

„BigPaTshirts“

BigPaTshirts

Nuotrauka: Neringa Rekašiūtė

https://www.facebook.com/bigpatshirts

„BigPaTshirts“ – naujas mados ženklas, už kurio slepiasi puikiai pažįstamas Lietuvos dizaineris A. Pogrebnojus ir UAB „Adikopas“, atliekantis šilkografijos spaudą ant tekstilės. Fotosesija suintrigavo – lauksime daugiau naujienų!

 

„Irmalu“

Irmalu

https://www.facebook.com/Irmalucrafts/info

Dailūs medinukai gali priminti ne tik vaikystę, bet tapti ir kasdieniu stiliaus akcentu! „Irmalu“ papuošalai yra žaismingi ir gaminami iš natūralių medžiagų.

 

„VUJVUJ“

VUJVUJ

https://www.facebook.com/vujvujfashion

Mados ženklas „VUJVUJ” sveikinasi su  vasarą sakydamas… „saldžių sapnų”! Prabangios, dienos šviesos vertos pižamos padės pasijausti miegančiąją gražuole po audingo vasaros nuotykio!

 

„Mount Kimbie“

Satta

„Vasaros Terasa“ sekmadienio vakarą siūlo prisiminti įspūdingąjį festivalį „Satta“! Ar esi pasiruošęs? Britai „Mount Kimbie“ nusiteikę surengti generalinę festivalio mankštą Vilniuje, jog prisimintumėte festivalio „Satta“ žingsnelius!

Daugiau apie renginį:

http://www.swo.lt/mount-kimbie-sattos-preparcio-scena-dalinsis-su-musiskiais-without-letters/

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO