Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2014 10 10  09:32  |  Aktualijos

Rudeniškas nesusipratimas, t.y. rudeniškas oras, jau spėjo pakandžioti nosį, rankų pirštus ir gerklę. Gali būti, kad šis savaitgalis – paskutinis toks šiltas ir geras. SwO rekomendacijos pristato 5 viliojančias naujienas, kurios taip kelia smalsumą. Išbandyti negalima sirgti – kur dėsi kablelį?

 

„Shopping Night Out“

Shopping Night Out

https://www.facebook.com/ShoppingNIGHTOUT

http://shoppinginvilnius.lt/

Kaip dietų besilaikančios merginos turi savo paslaptį – „cheat day“, taip užimtos, visur lekiančios vilnietės turi „Shopping Night Out“. Visame Vilniaus senamiestyje 40 erdvių išskėstomis rankomis lauks Jūsų – pirkėjų ir mados entuziastų. Ar tai neskamba kaip pasaka?

Papildoma rekomendacija: „Opalocka“

Opalocka

https://www.facebook.com/opalockaclub

Oumaigad. Meno direktorius – madingiausių Milano klubų asmenybė – Dorian Diego šiandien ne tik dalyvaus atidaryme, bet ir papasakos SwO, kas jį atginė į Vilnių. Tikras kultūros kokteilis – muzikos ritmai, Majamio priemiesčio užuominos, architektūra, klubai, getas… Oho, kiek konteksto. Pagaliau bus kur eiti be „Opiumo“. Būkite tikri: apie „Opalocka“ dar papasakosime! Atidarymas – šiandien.

„Mildloops“

Mildloops

https://www.facebook.com/Mildloops

http://www.mildloops.com/

Mezginiai ir ruduo – kaip karšta kakava vėlyvą popietę – du neatskiriami dalykai. „Mildloops“ mums siūlo madingų spalvų, mados tendencijas atspindinčias megztas rankines.

„Oh! Skin“

Oh! Skin

https://www.facebook.com/ohskin

http://ohskin.lt/

Gal tai „50 pilkų atspalvių“ interpretacija? Odiniai dirželiai, apjuosiantys liemenį, kurie yra itin… elegantiški, rafinuoti, tačiau palieka ir didelę terpę lakiai vaizduotei. Gal metas tokius, kokiais pasipuošusi modelis Ieva Marija, ir mums įsigyti?

„Time Out“

Time Out

https://www.facebook.com/gamecafelt

http://timeout.lt/

Tavo pomėgiai yra ne tik apsipirkinėjimas ir renginių lankymas, o išnaršiusi mados portalus sėdi prie Playstation ir bandai „Fast and Furious“ žaidime greičiu nenusileisti savo vaikinui? Užsuk į naujos koncepcijos barą „Time Out“, kuriame galėsi atsigerti ne tik gardžios kavos, bet ir sužaisti stalo futbolą bei nušluostyti nosis bežaisdama Playstation žaidimus!

„Le Butcher“

Le Butcher

https://www.facebook.com/lebutcher.lt

Dažnai sąžinė užgraužia žiūrint į lėkštėje likusius mėsainio trupinius, o kai pagalvoji apie tobulas paryžiečių figūras, norisi verkti… Restoranas „Le Butcher“ siūlo mėsainius, tačiau jie kvepia Prancūzija… Gal jie visgi nekaloringi, o valgant kilogramai tiesiog išnyks? Pasvajoti galima, o paragauti būtina!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records