Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 02 02  21:08  |  Aktualijos

SwO komanda jaučia pavasarį ir šildosi – nors ir mažuose, bet visgi saulės – spinduliuose. Siunčiame jaukius, pastelinius linkėjimus!

Adatėlė

Adatėlė

https://www.facebook.com/MadeByAdatele

Lietuviškas linas gali tikti ne tik vasarą su gintariniu papuošalu, bet taip pat puošti stilingus žmones visais metų laikais! Įvairiaspalvės, žavios „Adatytės“ varlytės bei delninukės kaipmat prišauks vasarą.

Pastelinė

Pastelinė

https://www.facebook.com/pages/Pastelin%C4%97/404481119729429

Pastelinės spalvos asocijuojasi su švelnumu ir grakštumu – to tikėsimės ir iš naujo mados vardo „Pastelinė”!

Vėjas Gluosniuose

Vėjas Gluosniuose

https://www.facebook.com/vejasgluosniuose

Norite pajusti Porto vėją ar išgirsti Lisabonos dienos triukšmą? Pasukote reikiama kryptimi. „Vėjas Gluosniuose” perteiks Portugališko gyvenimo meno paslaptis!

Kelmas

Kelmas

https://www.facebook.com/mediniai.aksesuarai

Ar sutinkate, jog medis laikui bėgant darosi tik daug jaukesnis už plastiką ar kitas nenatūralias medžiagas? Jei neauginate pinigų medžio, nešiokite savo turtą medinėje „Kelmas“ piniginėje!

„Dinamitas Live“

Dinamitas Live

https://www.facebook.com/events/388987454591459

Vasario 7 d. „Lofte“ ir vėl rodysime savo pramoktus street žingsnelius – didžiausias Lietuviško hip–hop‘o renginys jau šeštadienį!

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Kauno bienalė

DNO