Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2015 02 23  15:09  |  Aktualijos

Laikas bėga taip greitai, jog dvi savaitės prabėgo kaip viena! Ar pasigedote SwO rekomendacijų? Jei reikėtų apibūdinti šios savaitės mūsų išrinktus pasiūlymus, geriausiai juos atspindėtų žodis „gundantys”. Seksualūs apatiniai, gundančiai kvepianti kava, hipnotizuojantys aksesuarai bei intriguojantys pokalbiai. Susipažinkite!

 

Civi Jewel LT

Civi Jewel LT

https://www.facebook.com/civijewellt

Žavus papuošalas, kuriam negalime atsispirti! „Civi Jewel LT“ dėmesį patraukė paprastumu, tačiau kartu ir itin kruopščiai atrinktais akmenėliais. Rekomenduojam, tačiau nuotraukoje esančios apyrankės nelieskite – ją jau nusižiūrėjome mes!

 

Bralett

Bralett

https://www.facebook.com/bralett

Pavasarį norime būti žavios ir seksualios, o tokiomis jaustis labiausiai padeda ne kas kitas, o apatinis trikotažas! Gaminamas Lietuvoje, puoštas nėriniais ir kutais bei beprotiškai, pasikartosiu, seksualus „Bralett“ ženklo apatinis trikotažas – tikrai damai.

 

Regal Rose

Regal Rose

https://www.facebook.com/LoveRegalRose

Pavasaris skirtas eksperimentams – auskaras nosyje buvo praėjusių metų karščiausia žvaigždžių tendencija, kuri dar neišblėso iki šiol. Gal pabandome pavasarį pasitikti kitaip su „Regal Rose“?

 

Arba Arba

Arba Arba

https://www.facebook.com/arbabaras

Tirpstantis burnoje pieno kokteilis viduje ar kvapni Caramel Machiatto išsinešimui – „Arba Arba“ bare išsirinksite savo mėgstamą gėrimą, o jauki aplinka sugundys pasėdėti dar valandėlę.

 

5/5/5 Junior

5/5/5 Junior

https://www.facebook.com/events/327616030770614

Penktadienis – ne trylikta diena, tačiau tryliktas susitikimas! „Penketuose“ šį kartą išgirsime Kotryną Žukauskaitę, „Sunday Dancers“ bei Antonio Bechtle – pasimatome!

Išrinkite savaitės rekomendacijas:


Loading ... Loading ...
Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO