Menu
 
 

Tarpsezoninių kolekcijų pažibos – kaip tik rudens pradžiai

2014 08 29  16:03  |  Aktualijos

Atslūgus vienam intensyviam mados pristatymų maratonui, galima atsipūsti, pagaliau pailsėti ir norom nenorom pagalvoti apie atėjusią vasaros pabaigą bei naująjį, madoje legendomis ir mitais apipintą sezoną – rudenį. Mūsų liaudis byloja: „žmogus linksta ten, kur vėjas pučia.“ Šį kartą mūsų mylimoji industrija kelius į rudenį tiesia visų pirma primindama apie daugiausiai dėvimų variantų turinčias tarpsezonines kolekcijas, tiksliau – „pre-fall“ linijas. Nekyla abejonių, kad tai – puikus asortimentas permainingiems orams prieš tikruosius šalčius. Kad būtų lengviau išsirinkti, skelbiame 2014-ųjų „pre-fall“ tendencijas, kurios pravers rugsėjį darbe, mokykloje, universitete!

Laisvas kostiumas

Patogus ir nevaržantis judesių laisvalaikio kostiumas buvo siūlomas vyrams šį šiltąjį sezoną, o dabar pritaikomas ir moterims. Kol dar nespėjo išpopuliarėti ir gatvėse įsigalėti griežtos vyriškos spintos tendencija, rudenį modeliuotojai siūlo pratintis prie priešingos lyties laisvalaikio apdaro. Tai lengvo, visur pritaikomo švarko ir lengvai krentančių, plačių kelnių derinys.

Laisvas kostiumas

Nuotraukos iš TFS forumo, dizainerių ir mados namų svetainių bei jų facebook puslapių

Megztinis ir sijonas

Tokia itin patogi formulė jau buvo siūloma ir tarpsezoninėse „resort“ kolekcijose. Kuo toks derinys išskirtinis dabar? Šis aprangos variantas pritaikomas ne tik gatvėje ar biure, bet taip pat puikiai tinka netgi vakaro aprangai. Kokybiškos vilnos ar kašmyro megztinis bei prabangių nėrinių ir tiulio klosčių vakarinis sijonas – nauja, gaivu ir modernu.

Megztinis ir sijonas

Žaidimas langeliais

Jei buvote atsidavusi tendencijoms praėjusį šaltąjį sezoną, tikėtina, kad langeliais margintų drabužių Jums neteks pirkti iš naujo. Pernykščio rudens sezono modeliai tiks kuo puikiausiai, bet teks prisiderinti prie „pre-fall“ šablono. Nebijokite, tai labai paprasta taisyklė, kurią nesunkiai įvaldysite kaip smagų žaidimą – kuo daugiau  ryškių spalvų langelio audinių, derinamų tarpusavyje, tuo geriau.

Žaidimas langeliais

Midi ilgio kelnės

Arba angliškai dar vadinamos „culottes“, tai – kelnės šiek tiek žemiau kelių. Nors iš pirmo žvilgsnio jos nelabai patrauklios, galbūt tik senyvo amžiaus moterims tinkamos, nuo parduotuvių lentynų Jums rėksiančios „ne“, bet išbandyti ir pasimatuoti tikrai verta. Jei tokie mados ženklai kaip Alexander Wang, „Proenza Schouler“ ar „Valentino“ savo nepriekaištingo stiliaus klientėms siūlo midi kelnes, žinote, jog išeities nėra.

Midi ilgio kelnės

Spalvų geometrija

Skirtingų spalvų derinimas arba „spalvų blokai“ jau kurį laiką nefigūravo pagrindinių tendencijų sąrašuose, bet tarpsezoninių kolekcijų dėka spalvininkystė ir vėl čia. Ir puiku! Tai labai palankus laikotarpis derinti skirtingus atspalvius – prie vasariškų, ryškių spalvų galima parinkti tamsesnius, rudeniu dvelkiančius tonus, kurie artėjantį šaltąjį sezoną bus itin prabangūs, gilūs ir sodrūs.

Spalvų geometrija


Komentuok:
*Reklama
DNO