Menu
 
 

„The Ball & Chain“ Helovyno vakarėlį pristato kraupiai šventine fotosesija

2012 10 14  17:39  |  Aktualijos

„The Ball & Chain“ paskelbė kelias naujienas. Pirmoji – šiemet jie ruošiasi surengti patį didžiausią Helovyną mieste. Antroji – per šį vakarėlį spalio 31 d. jie pristatys išplėstinę savo kūrybos programą kartu su mini orkestru.

Taip pat pasirodė intriguojanti grupės fotosesija specialiai „Bad Ass Retro Halloween“ renginiui, kurios autorė yra talentinga fotomenininkė Marla Singer.

The Ball & Chain

Nuotrauka: The Ball and Chain

„Šią nuotrauką įkvėpė pasaka apie Mėlynbarzdį. Tai pasaka suaugusiems“, – trumpai savo mūzas išduoda Marla.

Beje, „The Ball & Chain“ Helovyno vakarėlyje menų fabrike „Loftas“ taip pat netrūks suvaidintų personažų.

Viena iš vakarėlio iniciatorių, Erica Jennings, užsiminė, kad „Bad Ass Retro Halloween“ pasirodys profesionalūs aktoriai, kurie stebins savo netikėtais performansais.

„Be to, per Helovyną su mumis šoks profesionalūs „Show Makers Akademijos“ šokėjai ir lindyhopo gerbėjai.

Ant scenos prieš mūsų pasirodymą lips Berta Timinskaitė. O mes tuo tarpu jau ruošiamės pristatyti savo papildytą programą su nedideliu orkestru“, – sako Erica Jennings.

Renginio ervdę puoš šventinė tematika, dekoracijos, siurprizai, helovyniškos bjaurybės, ir ne tik. Todėl būtina paisyti aprangos kodo.

„Tai bus šventė, todėl geriau pasipuošk halloween retro tema, nes kitaip būsi nurengtas“, – juokaudama vakarėlio aprangos kodą pristato E. Jennings.

Pasaka apie Mėlynbarzdį: http://www.pasakos.lt/pasakos-apie-brolius/melynbarzdis/

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka