Menu
 
 

The Rap Invasion@Loftas: DOPE D.O.D. & Gatvės Lyga Soundsystem

2011 09 19  21:43  |  Aktualijos

Dope D.O.D. – repo trio tiesiai iš pragaro. Grojusi vienoje scenoje su tokiais scenos grandais kaip Wu Tang Clan bei Limp Bizkit, iš kitų ši grupė išsiskiria futuristiškais ritmais, skirtingais repo stiliais ir revoliucionieriškais vaizdo klipais. Įkvėpti hardcorinio devintojo dešimtmečio Amerikos hiphopo, veikiami europietiškų dubstep bei drum’n’bass stilių ir aštrių tekstų nebijantys DOPE D.O.D. perkelia repo muziką į kitą evoliucijos lygmenį.

The Rap Invasion@Loftas: DOPE D.O.D. & Gatvės Lyga Soundsystem

Apie save Dope D.O.D. sako: „Mes esam virusas tavo kraujyje, mirtina piliulė, kurią nurijai, trauma tavo pasąmonėje, košmaras, kuris nuolatos sugrįžta, blogis, apie kurį tu nešneki, meilė, kurios niekada nepatyrei, kelionė, į kurią niekad neišvykai, spalva, kuri tave akina, atsakymas, kurio niekada negavai… Mes esame Dope D.O.D.“

Iškarto po reperių iš Olandijos „Lofto“ scenoje išvysime G&G Sindikato narius Svarą ir DJ Mamanią – šiame repo vakarėlyje jie pasirodys su neseniai gimusiu projektu Gatvės Lyga Soundsystem. Vienas MC (Svaras) ir vienas DJ (Mamania) atskleidžia G&G Sindikato bei savo solo kūrybą visiškai kitokiu skambesiu nei klausytojai buvo įpratę girdėti – keičiant vienų muzikos takelių turinį kitais, miksuojant muzikinius stilius ir suteikiant visiškai naują prasmę bei nuotaiką žodžiams, kartais stipriems kaip sunkioji artilerija, o kartais – taikomiems tiesiai į širdį. „Vairuojam muziką, ne bet kokią vairuojam, paimdami visus kas pakeliui „balsuoja“!“ – sako Gatvės Lyga Soundsystem nariai.

Tarptautines repo pajėgas „Lofte“ papildys kolegos iš Latvijos – beatbox atlikėjai PeR bei daug žadantys jaunieji Lietuvos hiphop muzikos talentai – grupė O2.

Geriausias metų repo vakarėlis – jau rugsėjo 24 dieną, menų fabrike „Loftas“.

DOPE D.O.D. vaizdo klipas „What Happened“:


Komentuok:
*