Menu
 
 

„The Sneekers“ kūrinys nuteiks laukti vasaros

2014 05 08  20:46  |  M.I.C. Naujienos

OPEN FOR MORE /// The Sneekers

Prieš keletą metų radio stočių topuose karaliavusiam hitui „Green City Lights“ – naujas startas. „The Sneekers“ pristato šviežią muzikinio hito „Green City Lights (Open For More)“ versiją, kuri, anot grupės, taps vienu karščiausių šios vasaros hitų. Jis šiuolaikiškesnis ir gerokai energingesnis. Tinkantis tiek lengviems paplūdimio vakarėliams, tiek naktiniams klubams.

„Tai vienas is mūsų kūrinių-favoritų, kuris atpažistamas iš pirmųjų mūsų pasirodymų metų akordų, tad labai norėjosi prie jo sugrįžti ir kažką pakeisti. Aišku, tai  buvo nemenkas iššūkis, nes tai, ką grojome prieš penkerius metus ir tai, ką grojame dabar, smarkiai pasikeitė. Tad stengėmės, kad skambesiu ir stilistika jis neatsiliktų nuo šiandieninės mūsų kūrybos“, – pasakojo grupės nariai.

Pirmieji naują šio kūrinio skambesį praėjusią savaitę jau galėjo išgirsti vakarėlio „Open For More“ svečiai. Be grupės „The Sneekers“, renginio metu gyvą pasirodymą surengė ir elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ bei „Studio 9“ rezidentas Liudas St. Stereo. Renginio svečiai buvo pakviesti į visiškai pasikeitusią įprastinę „Studio 9“ svetainės erdvę, kurią dizaineris ir scenografas Robertas Kalinkinas ir vakarėlio iniciatorius „Tuborg“ tam vakarui pakeitė iš pagrindų. Šio vakarėlio akimirkos ir erdviniai sprendimai – ir naujojo video klipo kadruose.

Pirmoji „Green City Lights“ versija, pasirodo, gimė visiškai atsitiktinai ir natūraliai. „Vokalistas ir muzikantas Justinas Jarutis mūsų kompanijoje atsirado visai netikėtai – buvome susirinkę po vieno itin smagaus vakarėlio ir, mums grojant, jis kažką repavo, dainavo, improvizavo… Mums tai pasirodė lengvai pritaikoma muzikoje, kurią kuriame. Jo lūpomis ir nuskambėjo žodžiai apie –žalias miesto šviesas… Visą kitą tekstą studijoje surimavome kartu, atsirado pirmieji akordai, melodija, pridėjome keletą gerų semplų, ritmą ir… gavosi hitas!“ – prisimena pirmosios versijos atsiradimo istoriją „The Sneekers“.


Komentuok:
*Reklama
DNO