Menu
 
 

Tom Ford stilizuoja Justin Timberlake dainos klipą

2013 02 13  23:22  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Tom Ford stilizuoja Justin Timberlake dainos klipą

Justin Timberlake niekada nesiskundė gražia išvaizda, tačiau po kelerių metų tylos dainininkas į sceną užlipo dar stilingesnis. Bendradarbiavimas su Tom Ford išmokė amerikietį, jog kostiumas ir kaklaraištis vyrą turi lydėti visose situacijose.

Šias dvi įžymybes sieja bendras produktas – naujausio Justin Timberlake albumo The 20/20 Experience ir singlo Suit & Tie klipo drabužine rūpinosi Tom Ford.

,,Aš dievinu Justin. Jis turi įgimtą stilių ir milžinišką talentą. Tai buvo didelis malonumas ir garbė dirbti su juo viso kūrybinio proceso laikotarpiu”, – negailėjo pagyrų dizaineris.

Oficialiame jau minėto singlo Suit & Tie viršelyje Justin Timberlake dėvi vizitine Tom Ford kortele tapusią eilutę: tai smokingas su satino atlapais, balti marškiniai ir didelė atlasinė varlytė.

Kaip atrodo trijų dalių kostiumas, odiniai sandalai ir juodos sąsagos, galite pamatyti naujausiame Justin Timberlake klipe.

Tom Ford stilizuoja Justin Timberlake dainos klipą

Nuotraukos: justintimberlake.com

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records