Menu
 
 

TOP 10 stilingiausių mangų

2012 04 27  20:29  |  Įžvalgos

Audiniai, raukiniai, skoningi aksesuarai, gėlėtos suknelės ir mados pasaulis, regis, braunasi visur, net ir į populiariasias japonų mangas (manga – japoniški komiksai; „man“ japonų kalba – išsiblaškęs, nerūpestingas, nerimtas; „ga“ – paveikslėlis).

Manga komiksų yra įvairiausių žanrų, o populiariausios mangos net gi virsta taip vadinamais anime, azijietiškomis dramomis. Šiuose japoniškuose komiksuose ypatingas dėmesys skiriamas veikėjų aprangai, šukuosenoms, detalėms, tad visi, kuriems artimo komiškos, širdį griebiančios bei romantiškos situacijoms ir mada, tikrai gali atrasti ne vieną stilingą mangą ar meilės istoriją.

Štai mano sudarytas top mangų sąrašas:

NR. 1

TOP 10 stilingiausių mangų

THE ONE –  Lee Nicky sukūrė tikrą šedevrą, bylojantį apie madų pasaulio industriją ir modelių gyvenimą. Mangos autorė nepatingėjo skirti laiko tiek siužetui, tiek drabužiams ir detalėms. Pagrindinė veikėja Cane Lele – dviejų modelių dukra; jos tėvai mirė lėktuvo katastrofoje. Nuo to laiko Lele nenori nieko girdėti apie mados ir modelių pasaulį, nors turi visus šiam reikiamus privalumus. Lele visad atmesdavo bet kokius savo tetos (buvusios manekenės ir modelių agentūros darbuotojos) pasiūlymus išmėginti modelio karjerą, kol vieną dieną pamatė populiaraus Amerikos modelio, Angus Lanson, fotosesiją. Tuomet ji į mados pasaulį pradeda žvelgti kaip į meno formą.vo bet kokius savo tetos (buvusios manekenės ir modelių agentūros darbuotojos) pasiūlymus išmėginti modelio karjerą, kol vieną dieną pamatė populiaraus Amerikos modelio, Angus Lanson, fotosesiją. Tuomet ji į mados pasaulį pradeda žvelgti kaip į meno formą.

TOP 10 stilingiausių mangų_the one

TOP 10 stilingiausių mangų_the one

TOP 10 stilingiausių mangų_the one

TOP 10 stilingiausių mangų_the one

Kai merginos tetos žurnalo redaktorius pakviečia Angus Lanson į susitikimą, pakviečiama ir smalsioji Lele, kuri nežino, jog Angus‘ą lydi ir jo dvynis brolis Eros Lanson. Tokia sumaištimi prasideda charizmatiška Lele‘s Cane kelionė naujų tikslų link: top modelio karjera, madų demonstravimas Niujorke ir, žinoma, meilė.

Manga „The One“ išsiskiria ir realybėje iškylančiomis modelių problemomis, mados industrijoje verdančiomis intrigomis ir… stilingais drabužiais. Čia karaliauja įvairovė – nuo gatvės stiliaus iki aukštosios mados derinių – taip pat tinkamose vietose ir tinkamu metu pritaikyti aksesuarai, ir, svarbiausia, charizmatiški veikėjai.

P.S. daugelis merginų mano, kad Lele Cane sukurta, įkvėpta modelio Anja Rubik įvaizdžio!

TOP 10 stilingiausių mangųTOP 10 stilingiausių mangų

NR. 2

TOP 10 stilingiausių mangų

KYOU KOI WO HAJIMESU – manga apie merginą, kuri moka genialiai pakeisti savo jaunesniosios sesutės plaukus ir paversti juos į tikrą, mielą meno kūrinį. Tačiau pati mergina mano, kad jai toks mielas stilius netinka. Dar daugiau, jis itin populiarus, nors sunkiai gali patikėti, kad šiame amžiuje yra tokių „senamadiškų“ merginų.

Šioje mangoje stilius yra laisvas, mielas. Nemažai gatvės stiliaus elementų, romantiško stiliaus derinukų. Pagrindinė veikėja žengs žingsnį pasikeitimų link, o gal ji privers keistis aplinkinius?.. Kaip bebūtų, šiuose iliustracijose galite rasti tikrai gražių idėjų.

TOP 10 stilingiausių mangų_Kyou Koi Wo Hajimesu

TOP 10 stilingiausių mangų_Kyou Koi Wo Hajimesu

NR. 3

TOP 10 stilingiausių mangų_Ageha 100%

AGEHA 100% – tai manga apie makiažo artistus, kurių talentai atsiskleidė dar vidurinėje mokykloje ir pagrindinę jų makiažo meistrę Ageha, kurios tikroji tapatybė neatskleista.

Ši manga dar kartą įrodo, kad kosmetika gali kardinaliai pakeisti merginą, jeigu, žinoma, moki ja naudotis. Svarbiausi čia – geri norai būti dar gražesne. Šios mangos veiksmas daugiausia vyksta mokykloje, tad pasakojimuose gausu mokyklinio stiliaus elementų, ir, žinoma, visagalio, visa keičiančio makiažo.

TOP 10 stilingiausių mangų_Ageha 100%

NR. 4

TOP 10 stilingiausių mangų_GALS

GALS – autorės Mihona Fujii darbas. Pagrindinė šios mangos herojė – Kotobuki Ran, kurios tėvai yra policininkai, o ji pati – vienos gaujos lyderė. Žinoma, ji nėra kokios eilinės grupuotės lyderė: mergina nevagia, nemuša, nesukčiauja. Jai tiesiog patinga toks stilius, todėl Kotobuki tampa viena stilingiausių savo rajono merginų.

Šios mangos charakterių stilius labai vasariškas, į kurį įsipina daugybė gėlių motyvų, mergaitiškas ir gaivus. Pagrindinė veikėja mėgsta ryškių bei švelnių spalvų derinius, platforminius batus ir mini sijonėlius ar šortukus.

TOP 10 stilingiausių mangų_GALS

NR. 5

TOP 10 stilingiausių mangų_TokyoAngels

TOKYO ANGELS – tai manga apie tris merginas, jų gyvenimus ir problemas. Šios mangos kūrėja žino, kaip aprengti savo kuriamus charakterius, todėl nenuostabu, kad jos sukurta GALS manga yra skoninga, stillinga ir juokinga. Tokyo Angels mangoje susipina maištingi (Mei), Lolitos stiliaus (Yui) ir tuo metu „ant bangos“ esantys drabužiai (Mai).

TOP 10 stilingiausių mangų_TokyoAngels

NR. 6

TOP 10 stilingiausių mangų_Lingerie

LINGERIE – tai nuostabi manga apie moteriškų apatinių dizainerių gyvenimą, jų idėjas ir problemas. Dar puikiau – veiksmas vyksta senovės Korėjoje!

Lingerie gali jus įkvėpti atnaujinti savo apatinių garderobą bei padėti suprasti, kad apatiniams drabužėliams reikia skirti tiek pat laiko, kiek skiriame įprastai aprangai.

Raukiniai, nėriniai, slidūs ir smulkiai marginti audiniai – visa tai apatinio trikotažo pasaulis.

TOP 10 stilingiausių mangų_Lingerie

NR. 7

TOP 10 stilingiausių mangų_Skip Beat

SKIP BEAT nėra manga apie modelius ar madą. Tai manga apie garsenybes, aktorius ir aktorinių sugebėjimų turinčią Mogami, kuri nori atkeršyti savo vaikystės draugui, sėkmngai išgarsėjusiam dainininkui Shou.

Autorė Nakamura Yoshiki gerai suprato, kad personažų charizmą galima greitai ir efektyviai atskleisti per jų stilių, todėl Skip Beat‘e atrasite ir elegancijos, ir seksualumo, daug energijos, maištingumo ir net romantiško stiliaus pliūpsnius veikėjų aprangoje.

TOP 10 stilingiausių mangų_Skip Beat

TOP 10 stilingiausių mangų_Skip Beat

NR. 8

TOP 10 stilingiausių mangų_Love zipper

LOVE ZIPPER manga pasakoja apie darbą madingų drabužių parduotuvėlėje „Rose fan fan“. Love zipper gali jua apžavėti paprastu, lengvu, mergaitišku stiliumi, pilnu raukinių, kaspinėlių bei švelnių audinių. O gal ši manga įkvėps kurią nors susikurti savo boutique?

TOP 10 stilingiausių mangų_Love zipper

NR.  9

TOP 10 stilingiausių mangų_Charming Junkie

CHARMING JUNKIE – Fukuyama Ryoko kūrinys apie merginą, kuri turi visus modeliui būtinus bruožus (ji net priklauso modelių agentūrai!), bet niekaip negali praeiti nė vienos atrankos, nes nemoka… šypsotis. Nuo to ir prasideda jos istorija, kurią lydi vargai, bandant įveikti šį trūkumą, sutiktas vaikinas, kuris persirenginėja mergina (populiarus modelis), ir, aišku, bandymai tapti vienu geriausių modelių.

Tai pasakojimas apie savo trūkumų įveikimą, draugystę ir  modelio vargus. Šioje mangoje vyrauja mokyklinis stilius, tačiau paieškoję surasite ir gražių, laisvadieniui skirtų derinukų.

TOP 10 stilingiausių mangų_Charming Junkie

NR. 10

TOP 10 stilingiausių mangų_Paradise Kiss

PARADISE KISS. Ekstravagancija – pirmas žodis, kilęs mintyse, išvydus šios mangos personažų aprangą.

Maištas, rafinuotumas, daugybė detalių, įmantriais deriniais stebinanti apranga ir istorija apie stileivas, save vadinančius „Paradise kiss“.

TOP 10 stilingiausių mangų_Paradise Kiss


Komentuok:
*