Menu
 
 

Trokštami blogiukai

2012 05 14  13:07  |  Aktualijos

Trokštami blogiukai

Daug yra manančių, jog vyriškosios mados industrijoje gali išgarsėti tik švelnių bruožų, idealaus kūno savininkai. Seniau tai gal ir buvo paplitusi nuomonė, tačiau šį dešimtmetį dizaineriai ir fotografai ieško aštrumo: tatuiruoti, auskaruoti, pasitikintys savimi bad boys dabar yra sparčiai kylančios žvaigždės.

Trokštami blogiukai

Trokštami blogiukai

Ashley Stymest

Ashley  Stymest, dažniausiai vadinamas tiesiog ,,Ash”, yra seniai žinomas blogiukas. Dvidešimtmetis britas jau spėjo nusifotografuoti su populiariausiais pasaulioveidais: Doc. Martens fotosesijoje dalyvavo kartu su AgynessDeyn, o su Lindsey Wixson 2010-ais metais reklamavo John Galliano rudens kolekciją. Tai dar ne viskas – 2010 m. kovo mėnesį Ash sudalyvavo fotosesijoje, kurioje atliko Kate Moss meilužio vaidmenį. O kur dar fotosesijos Italian, Russian Vogue, i-D žurnalams…

Vaikinas mėgsta ne tik sukinėtis mados pasaulyje, bet laisvalaikiu jis dar groja būgnais bei važinėja riedlente.

Ashley Stymest

Nuotraukos: http://fuckyeahashleystymest.tumblr.com

 

Yuri Pleskun

Kitas mūsų apkalbinėjamasis yra rusas Yuri Pleskun. Šiam modeliui tik dvidešimt, tačiau jis jau užima septintą vietą Top vyrų modelių penkiasdešimtuke. Fotografų mylimas dėl veido minos ir akių, o dizainerių dievinamas dėl unikalaus stiliaus ir tatuiruočių. Pats vaikinas savo darbo nesureikšmina, o vieno interviu metu paklaustas, ką veikia laisvalaikiu, net nemirktelėjęs atsakė, jog mėgaujasi degtine. 2011-ais metais Yuri tapo Balenciaga veidu, taip pat jis fotografavosi W, i-D, V, Interview, Teen Vogue, Chinese Vogue Men, Japanese Vogue Hommes žurnaluose, pristatė Marc by Marc Jacobs, Paul Smith, Rick Owens kolekcijas ir net neketina sustoti!

Yuri Pleskun

Nuotraukos: fuckyeahyuripleskun.tumblr.com/

Josh Beech

Nenuostabu, jog trečiasis blogiuko reputaciją turintis vaikinas, kaip ir Ashley Stymest, yra britas. Unikalus stilius, platūs tuneliai ausyse, tatuiruotas kūnas, auskaras nosyje – šio vaikino vizitinė kortelė. Nors Josh yra žinomas pasaulinio garso modelis, tačiau pagrindinė jo aistra gyvenime yra muzika: jis yra įkūręs grupę „Snish”, o jo didžiausias įkvėpimas ir autoritetas yra „Nirvana” muzika. Kalbant apie modelių pasaulį, Josh per keturis metus pasiekė neįtikėtinai daug: nuo žingsniavimo Gaspard Yurkievich, Givenchy, Hermès, Kenzo ir Thierry Mugler podiumu iki pozavimo Chinese L’officiel Hommes, Velvet, Italian Vogue, i-D žurnalams. Vieni iš sėkmingiausių šio vaikino pasirodymų buvo  Mario Testino fotografuotoje Burberry, Galliano by John Galliano reklamose.

Josh Beech

Nuotraukos: fyjoshbeech.tumblr.com/


Komentuok:
*Reklama
DNO