Menu
 
 

Turnhills – projektas sekantiems madą

2012 02 01  10:51  |  Įžvalgos

Turnhills – projektas sekantiems madą

Nuotraukos: thedollsfactory.com

Tiems, kurie mėgsta apsipirkinėti bei visuomet nori būti pirmieji, turime žinią; įsikūrė nauja online parduotuvė „Turnhills.com“. Šioje internetinėje parduotuvėlėje nesunku rasti tai, ką trokšta išvysti tikro mados gerbėjo akis.

„Turnhills.com“ parduotuvėlė patogi tuo, jog kiekvienas užsukęs nesunkiai galės rasti norimus gaminius bei išvysti naujas drabužių kolekcijas. Paieškai palengvinti yra sukurtas ir virtualus parduotuvių žemėlapis. Šiame žemėlapyje puikuojasi tokių žinomų firmų vardai kaip „Esprit“, „Levis“, „D&G“, „Zara“, „Puma“, „Adidas“, „Diesel“ ir dar daug kitų. Iš viso galima pasižvalgyti net po 30 parduotuvių.

Turnhills – projektas sekantiems madą

Registruoti vartotojai „Turnhills.com“  gali išvysti ir žemėlapį,  kuriame patys gali pažymėti svarbiausias parduotuves.  Šios schemos-žemėlapio dėka vartotojas iš karto gali sužinoti visas trokštamas naujienas apie madą ir drabužius.

Tiesa, šis projektas kol kas apima tik New York‘e įsikūrusių garsių firmų prekinių ženklų parduotuves. Visgi tai netrukdo žvalgytis ir visuomet būti mados naujienų centre.


Komentuok:
  • Lea says:

    Is kur jus tokiu idomybiu prisikapstot??Nerealiai:) Suzinokit geriau ar Lietuvoje bus bent jau kazkas panasaus:)


*Reklama
DNO