Menu
 
 

Tvarka, arba kur laikyti savo turtą?!

2013 12 03  11:18  |  Įžvalgos

Reklama SwO Live Feed

Patogumas ir tvarka

Turbūt puikiai žinote tą jausmą, kai tenka įkyriai kuistis tarp dėžučių, stalčiukų ir krepšiukų, ieškant būtent , reikiamų dažų. Tikriausiai tau taip pat reguliariai reikia spręsti dilemą: ar savo kosmetikos turtus laikyti sudėliotus ant spintelių, ar suslėpti  dėkluose ir stalčiuose. Kaip patogiai ir tvarkingai surikiuoti savo ištikimuosius pagalbininkus? Kaip įvesti tvarką ten, kur vyrauja kūrybiškas chaosas? SwO skuba į pagalbą.

1. Magnetai. Metalinę lentą aptrauk mėgstamo rašto plonu audeklu, o prie kosmetikos dėžučių pritvirtink nedidelius magnetukus. Rezultatas – tavo šešėliai ir bronzantai bus patogiai matomi, o sieną papuoš ryškus akcentas.

2. Skirtingos stiklinės, stiklainiai, vazelės, saldaininės ir kt. puikiai pasitarnaus. Šiuose indeliuose talpink šepetėlius, vatą arba nagų lakus. Pastarųjų spalvos primins dražė saldainius, sudėtus į skaidrius indus.

3. Spalvotos lėkštelės. Jose sudėtos priemonės taps nedideliais grožio gardėsiais. Galbūt šis būdas nėra pats patogiausias, bet smulkesnėms priemonėms puikiai tinkamas.

4. Specialūs permatomi dėklai. Mažiausiai puošnus pasirinkimas vertinančioms praktiškumą, paprastumą ir minimalizmą.

5. Jeigu turi daug dailių kvepalų buteliukų, juos gali surikiuoti ant tortinės ar pyragaičių stovo.

6. Krepšeliai. Žemi, pinti krepšeliai, kurie telpa į tavo pasirinktą stalčių – puiki alternatyva plastmasiniams dėklams.

Pasirinkusi patinkantį būdą galėsi ne tik susikurti sau patogią sistemą, kuri palengvins kasdieninius makiažo ritualus, bet ir sukursi jaukų kambario ar vonios akcentą. Juk kartais mums užtenka tik paganyti akis į tas nuostabias pakuotes, spalvas ar užuosti kvapus, kad prisimintume subtilius vakarus, gražiausias dienas ir nedidelius nuotykius.

Patogumas ir tvarka

Patogumas ir tvarka

Patogumas ir tvarka

Nuotraukos: blog.birchbox.com, dropdeadgorgeousdaily.com, pinterest.com, thestylecavalry.com, thefabguide.com

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Somersault

MO muziejus

The Room Art Books Wine

Visitation