Menu
 
 

UNCONDITIONAL SS 2013. Londono madų savaitė

2013 02 20  14:52  |  Įžvalgos

UNCONDITIONAL SS 2013

Nuotraukos: © LFW

Griežtos ir šiek tiek grėsmingos muzikos ritmu žygiuojantys modeliai pristato Unconditional 2013-ųjų pavasario-vasaros sezono kolekciją. Lengvų medžiagų, bet griežtų formų baltos ir metalo spalvos drabužiai milžiniškų krištolinių šviestuvų apsuptyje kuria šaltos klasikos įspūdį.

UNCONDITIONAL SS 2013

UNCONDITIONAL SS 2013

Unconditional dizaineris Philip Stephens tobulai kombinuoja eleganciją su gatvės drabužiais, parodydamas, jog formų griežtumas gali eiti koja kojon su audinių švelnumu. Pirmiesiems kolekcijos modeliams pasirinkęs šaltas neutralias spalvas, dizaineris į savo kolekciją nepamiršta įmaišyti ir ryškumo. Jam iš pradžių pasirodžius tik neoninių spalvų detalėmis, modelis po modelio šios ima kurti netikėtus ryškiaspalvius ansamblius.

UNCONDITIONAL SS 2013

UNCONDITIONAL SS 2013

Šypsenas žiūrovų veiduose palikusios spalvos pakeičia ne tik kolekcijos nuotaiką. Grupės The Cure singlas „Friday I‘m in Love“ tampa kolekcijos finalo melodija, verčiančia kitu žvilgsniu pažvelgti į kiekvieną dizainerio kūrinį. Dizaineris žada – ateinančio pavasario gatvės bus kupinos kasdienės prabangos ir pasitikėjimo savimi.

UNCONDITIONAL SS 2013

UNCONDITIONAL SS 2013

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO