Menu
 
 

Undercover SS 2014 kolekcija

2013 11 06  21:03  |  Aktualijos

Undercover SS 2014 kolekcija

Mados savaitės, skirtos pavasario/vasaros sezonui, dažnai skamba atgimimo ir jausmų spalvomis, atneša puokštes gėlių, džiaugsmo ir laisvės. Nusirengti, sužibėti, prisikelti! Maloni Paryžiaus mados savaitės staigmena mums – Undercover RTW pavasario kolekcija.

Japonų dizaineris Jun Takahashi kaip pagalbinę saviraiškos priemonę, fone lydėsiančią kolekciją, pasirinko grupės Savages įdainuotas mintis apie triukšmą, užmiršta tylą, medijų perkrovą. Kaip sakė pats Undercover ženklo kūrėjas, jis norėjo atskleisti neigimą, slypinti jame pačiame ir pasaulyje. Modeliai, įeidami į salę, siuntė tokias žinutes, kaip SILENT (tylus) ir LISTEN (klausyk) išeidami. Kulminacija – manekenės, žengiančios podiumu tamsoje, ant kurių krūtinės šviečia užrašai. Tai – SILENCE YOURSELF (nutilk), MUD (purvas), DEMAND (reikalauk).

Undercover SS 2014 kolekcija

Kolekcijoje, skirtoje 2014 SS sezonui, derinamos pirštinės su atvirais aukštakulniais, odą kukliai pridengiantys organza ir šifonas su niekaip nuo podiumo nesitraukiančiu PVC audiniu.  Klasikinis, bet seksualus kolorito derinys – raudona, juoda, balta ir mėlyna –provokavo žiūrovus. Ryškiausiai modeliai išsiskiria japonų novatoriškam dizainui būdingu dekonstruktyvumu ir detalių įvairove. Akį traukia simetrija, kompozicinis žaidimas bei „skanios“ detalės, pavyzdžiui, grandinėlėmis „kinkytos“ kelnės, delninukės, masyvūs diržai bei ateinantį sezoną, kaip prognozuojama, itin populiarūs būsiantys šleifai. Manau, šioje kolekcijoje puikiai susimaišė gatvės stiliaus nerūpestingumas, satininio blizgesio elegancija, odinis seksualumas ir konceptualus maištas.

Kolekcijos finalas:

 

Undercover SS 2014 kolekcija

Undercover SS 2014 kolekcija

Undercover SS 2014 kolekcija

Nuotraukos: whatsupnaddy.blogspot.com


Komentuok:
*Reklama
DNO