Menu
 
 

Vaizdai iš „What’s Next?“ – kūrybos industrijų konferencijos

2014 10 21  17:58  |  Vaizdai

Reklama SwO Live Feed

Vaizdai iš „What’s Next?“ – kūrybos industrijų konferencijos

Organizatorių nuotraukos.

Praėjusią savaitę mūsų išrekomenduota ir aplankyta konferencija baigėsi. Dvi dienos, apžvelgiančios kūrybines industrijas, menininkų, švietimo atstovų, reklamos kūrybininkų pranešimus vainikavo dirbtuvės, moderuojamos diskusijos bei, žinoma, muzikinis afterpartis. Svečiai, beje, buvo ne tik vietiniai, bet ir iš užsienio – pavyzdžiui, savo humoru visus sužavėjęs lapkritį duris atversiančios ir Vilniuje reklamos mokyklos „The Atomic Gardens“ atstovas iš Limos, Peru.

Per dvi dienas daugybė skirtingų minčių ir idėjų pasiekė konferencijos dalyvius apie tai, kas mūsų laukia artimiausioje ateityje kalbant apie technologijas, inovacijas, reklamą ir verslą. Kas mums įstrigo? Visiškai neskandinaviški šiauriečiai menininkai, pasinėrę į skirtingų kultūrų žaidimą savo jėgomis ir lėšomis kuriamose knygose, Tomas Ramanauskas, lengvu stiliumi nušvietęs tai, ką ir taip visi žinome arba ką netyčia skaitmeninėse platformose besisupdami praleidome ir daugybė kitų. Jei nebuvote, tai susirasti programą ir followinti pranešėjus – būtina!

„What’s Next?“ bendraorganizatorė Aistė Jakimavičiūtė iš organizacijos „Penketai“ papildo: „Lietuvoje vyksta vis daugiau konferencijų, bet daugiausia verslo sektoriuje. O kūrybai lieka nebedaug vietos, nors iš esmės inovacijos ir naujos idėjos yra sėkmingo verslo pagrindas“.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DZHUS

Akimirka, skirta odai. Įkvėpta gamtos ir mokslo. Spianato

DNO Records

MO muziejus