Menu
 
 

Vakaras su „Tally Weijl“ – tai, ko nesitikėjome

2013 12 20  12:48  |  Vaizdai

Vakaras su „Tally Weijl“

Nuotraukos: Tally Weijl vakaro organizatorių

Šveicariškos šaknys, Paryžiaus įkvėpimas, 8-erių metų įdirbis, Victoria‘s Secret dizainerių komanda. Nepatikėsite Jūs, iš pradžių nepatikėjome ir mes – tai greitosios mados prekinio ženklo „Tally Weijl“ biografija!

Viso to daug kas nenumanė, kol gruodžio 17 dieną „Tally Weijl“ Oslo namų meno galerijoje nesurengė naujos kolekcijos pristatymo, kuriame pateikė dar vieną staigmeną. Pamirškite stereotipus, kuriuos spėjote susidaryti, vaikščiodami prekybos centruose. Blizgučiai, kailiai, pastelinės spalvos ir „Totally Sexy“ įvaizdis asocijavosi su senuoju šio mados ženklo įvaizdžiu. Naujoji kolekcija šaukia: „Stand out and party“ (vert. Išsiskirk iš minios ir linksminkis), derina juoda odą, beanie kepures, šifoną ir kniedes. Iš arti pamatyta kolekcija bei jauki diskusija su „Tally Weijl“ kolektyvu nuteikė teigiamai. Kiekvienos šio ženklo parduotuvės interjeras kuriamas mažas ir jaukus – lyg butiko, o palyginti maži drabužių kolekcijų tiražai kuriami sąmoningai, taip siekiant suteikti unikalumą greitai madai ir sumažinti tikimybę sutikti dar kelias to paties drabužio savininkes einant pagrindine gatve mieste.

Žinoma, prekinis ženklas kardinaliai stiliaus nekeičia, tačiau blizgučiai čia įgauna brandumo ir elegancijos. Ne veltui šventinę kolekcijos dalį įkvėpė populiariausias pastarojo meto filmas „Didysis Getsbis“, kuriame gausu blizgių, žvyneliais bei karoliukais puoštų suknelių. Tuo tarpu kasdienę „Tally Weijl“ merginos išvaizdą dizaineriai kūrė įkvėpti Miley Cyrus bei Cara Delevingne stilių.

Tuo susitikimas nesibaigė – susirinkusios mados gerbėjos kūrybą išliejo „Tally Weijl“ palaidinėse: dirbtuvių metų buvo galima susikurti vienetinį drabužį, puošiant jį dažais, grandinėlėmis, karoliukais bei kitais atributais. SwO komanda jau pasižadėjo su jomis sutikti ir šventes!

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO