Menu
 
 

Vakarėlio ritmu – „Party Animal“ fotosesija

2013 11 21  12:23  |  Vaizdai

Party Animal

Nuotraukos: FFAKERS

Mados ženklas Party Animal  – vakarėlių liūtų uniforma Lietuvoje. Tai ne tik drabužiai – tai požiūris, gyvenimo būdas ir bendruomenė. Su tuo sutiko ir SwO rekomendacijų skaitytojai, užpraeitą savaitę balsavę už šiuos lietuvių kūrėjus.

http://www.swo.lt/swo-savaites-rekomendacijos-43/

Netgi rudens/žiemos kolekcijos fotosesija nepaneigė šio ženklo pasaulėžiūros. Veiksmas iš lauko persikelia į privačią erdvę!  „Nesvarbu kur, nesvarbu kada – jei jis skoningas ir kokybiškas, mūsų vakarėlis gali vykti net ir virtuvėje“ – teigia Party Animal komanda. Ir mes su tuo nė nedvejodami sutinkame.

Bendradarbiaujant su mados fotografėmis FFAKERS, šaltojo sezono linijos nuotaika buvo įamžinta… karšta ir nesuvaidinta. Kaip turėtų atrodyti vakarėlis Party Animal akimis? Įspūdingos akimirkos užfiksuotos fotografijų projekte „My kitchen is for dancing“ (anglų k. „mano virtuvė skirta šokiams“). Naujosios kolekcijos drabužiai išleisti ribotu tiražu, todėl skubėkite jų įsigyti parduotuvėse „Moustache Boutique“, „Board Sports“ bei internetu.

Party Animal

Fotografijos: FFAKERS

Makiažas: Simonos Mužaitės – Goodlooking

Modeliai: Gražvydas Ivaškevičius, Justina Česnaitė, Laura Jaraminaitė, Robertas Mulevičius, Karolis Šlikas

Drabužiai ir stilius: Party Animal

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors