Menu
 
 

Vasaros pirmąjį vakarą – „LOGIN 2012“ apdovanojimai ir „Lofto“ sezono pabaiga

2012 05 16  12:50  |  Aktualijos

Dviejų dienų progreso konferenciją LOGIN 2012 vainikuos Lietuvos interneto apdovanojimai ir nutrūktgalviškas vakarėlis kartu su britų elektroninio rokenrolo grupe „Discopolis“. Visa tai vyks birželio 1-ą dieną menų fabrike „Loftas“. Taip pat tai bus ir „Lofto“ sezono uždarymo naktis.

LOGIN 2012 apdovanojimų metu menų fabrike bus išdalintos net 25 statulėlės. Jas atsiims geriausi iš geriausiųjų Lietuvos interneto kūrėjų. Šiuo metu tarpusavyje jau konkuruoja daugiau nei 1500 projektų.

LOGIN 2012 apdovanojimai ir afterparty

Nuotraukos: menufabrikas.lt

„Šiais metais vos prasidėję interneto geriausiųjų rinkimai išjudino visą lietuviško interneto bendruomenę, – sako LOGIN iniciatorius ir Lietuvos interneto apdovanojimų komisijos narys Arnoldas Rogoznyj. – Tad birželio 1-osios vakarą paskelbtus nugalėtojus bus galima teisėtai vadinti Lietuvos interneto vizionieriais bei progreso vedliais – juk jie bus tie, už kuriuos balsus atidavė tūkstančiai interneto vartotojų.“

is konferencijoje LOGIN lankysis ir tokie pasauliniai interneto lyderiai kaip Jimmy Wales’as („Wikipedia“), kurį pristato pagrindinė konferencijos partnerė bendrovė „Omnitel“, Ajaz’as Ahmed’as (AKQA), Joshua Partridge’as („Yahoo!“), Tiit’as Paananen’as („Skype“) ir kiti.

Apdovanojimų puotą pratęs jau minėtoji siautulinga britų grupė „Discopolis“ iš Edinburgo. Sužinoję, jog gros interneto apdovanojimuose ir paklausti, koks jų šiuo metu mėgstamiausias internetinis tinklapis, nedvejojo: „Šiuo metu dažniausiai lankomės www.rechargeinvilnius.com

Masyvus ir visa užgožiantis indie-electro grupės skambesys vadinamas nauja Škotijos viltimi ir geriausiu Škotijos muzikai nutikusiu dalyku nuo grupės „Franz Ferdinand“ susikūrimo.

Vaikinai apie savo grupės istoriją kalba su šypsena. Specialiame interviu „Loftui“ prisipažino, jog mokykloje vienas su kitu net nekalbėdavo. Tik vėliau jie vėl susitiko ir sukūrė šiuo metu net ir Japonijoje įvertintą „Discopolį“.

Autoritetingas britų žurnalas apie muziką „NME“ „Discopolis“ įvertino kaip vieną geriausių 2012-ųjų metų debiutų. Taigi šiuo metu vienas karštesnių muzikinių projektų atvyksta į Lietuvą jau birželio 1-ąją specialiai LOGIN 2012 apdovanojimų ir „Lofto“ sezono uždarymo proga.

LOGIN interneto apdovanojimus pristato Domreg.lt, administruojantis šiais metais 20-metį švenčiantį .LT domeną. „Domreg.lt už sėkmingą veiklos vystymą ir paslaugų teikimą yra dėkingas ir Kauno technologijos universiteto darbuotojams, ir savo ištikimiems klientams.

„Visuomet palaikėme iniciatyvas kurti naujus, inovatyvius lietuviškus tinklalapius. Todėl šiandien džiaugiamės prisidėdami prie naujausių technologijų konferencijos LOGIN ir jos metu vyksiančių Lietuvos interneto apdovanojimų 2012“, – teigia Daiva Tamulionienė, Kauno technologijos universiteto .LT domeno administratorė.


Komentuok:

*Reklama
DNO