Menu
 
 

Vee, Erica Jennings, Jurgis Didžiulis ir daugelis kitų taps Q. Tarantino filmų herojais

2011 12 23  17:38  |  Aktualijos

Taigi kurį iš Quentino fantazijos vaisių įkūnysi tu?

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Naujųjų sutikimo ir „Lofto“ 2-ojo gimtadienio pasiruošimo darbai menų fabrike prasidėjo jau vakar. Renginio tema atsakinga – visi Q. Tarantino filmai.

Šiuo metu menų fabrike bandoma persukti erdvę daugeliui visiškai netikėtu kampu bei sukonstruoti ilgiausią (20 m) barą „Lofto“, o galbūt net ir visos Lietuvos, istorijoje.

Vakarėlį, kurio tema – visi Quentino Tarantino filmai, į kulminaciją ves ne tik atitinkama scenografija, dekoracijos, filmų inscenizacijos, didžėjų muzika, projekto „Tabami Goes Tarantino feat. „The Ball & Chain“ gyvo garso koncertas, bet ir kiekvienas aprangos kodo paisantis vakarėlio dalyvis.

„Manęs, Jurgio ir Vee galbūt net ir neatpažinsite“, – juokiasi ant „Lofto“ scenos iškart po Naujųjų lipsianti Erica Jennings.

Taigi kurį iš Quentino fantazijos vaisių įkūnysi tu?

Kaip jau įprasta Naujiesiems „Lofte“, pasirinktas vaidmuo ir vakaro kostiumas šiai ypatingai nakčiai yra būtinas. Juk bus renkamas geriausias Q. Tarantino filmų personažas.

„Per Kalėdas siūlau prisiminti visus geriausius Q. Tarantino filmus. Neabejoju, kad jei dar neturite mylimiausio herojaus, tikrai į kažkurį įsimylėsite – štai ir atsakymas, ką rengtis per Naujuosius, ypač moterims“, – šypsodamasis Naujųjų metų aprangos kodą „Lofte“ sufleruoja Viktoras Diawara.

Prizas už geriausią kostiumą vertas pastangų – dvigubas abonementas į absoliučiai visus „Lofto“  renginius 2012 metais.

Tokio prizo nepamirši visus metus. Pavyzdžiui, šiais metais menų fabrike vyko apie 60 skirtingų renginių – nuo vakarėlių, koncertų iki teatro ir filmų peržiūrų.

Taigi kurį iš Quentino fantazijos vaisių įkūnysi tu?

Daugiau informacijos www.menufabrikas.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors