Menu
 
 

Veido odos priežiūra

2010 02 11  15:17  |  Aktualijos

nuotrauka: harpersbazaar.com

Sveika, graži, išpuoselėta veido oda –  tai puikus komplementai mūsų odai. Veidas tai nebyli vizitinė kortelė. Tai būtent tas atvejis, kai žodis „grožis“ yra žodžio „sveikata“ sinonimas. Joks makiažas nepaslėps odos susirgimų, o juk norint laisvai, drąsiai bendrauti taip svarbu nebijoti nusišypsoti ar pamerkti akį. Tinkamai prižiūrėdami odą ne tik galime atsikratyti kai kurių kompleksų, bet ir atitolinti senėjimą.

Kaip žinia, veido oda būna skirtingų tipų (normali oda, sausa oda, mišri oda, riebi oda), taigi ir prižiūrėti reikia atitinkamai. Visas odai skirtas priemones rinkitės pagal odos tipą. (Jei nežinote koks jūsų odos tipas, galite atlikti testą: http://www.ledi.lt/lt/grozis-ir-stilius/veido-ir-kuno-odos-prieziura/testas-kokia-jusu-oda/)

Veido odos prižiūra tai nuolatinis procesas, todėl nereikia pamiršti ryto ir vakaro procedūrų.

Vanduo sausina odą, todėl odos valymui geriau naudoti tam skirtą pienelį.

Nepamirškite apie grožio procedūras, tokias kaip valymas, tonizavimas, drėkinimas, gaivinimas  kremais ir veido kaukėmis.

Labai naudingas yra veido masažas. Jį galima atlikti masažo salone arba namie naudojant turimus įrankius.

Odai kaip ir kūnui reikia poilsio, tad raskite laiko atsitraukti nuo darbų ir šiek tiek atsipalaiduoti.

nuotrauka: switchedon.lt

Vitaminai, vitaminai ir dar karta vitaminai:

A – švelnina ir ligina odą. Jo rasite morkose, kiaušiniuose ir pomidoruose.

C – saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, ultravioletinių spindulių, suteikia skaistumo. Jo šaltinis citrusiniai vaisiai, kiviai, paprika, žaliosios salotos.

E –  minkština, suteikia švelnumo. Jo apstu salotose, sūryje, kiaušiniuose, įvairiuose kruopose.

Mūsų odai labai svarbus yra cinkas, jo trūkumas spartina senėjimą ir padaro odą dėmėta. Jo galime rasti valgydami riešutus, jūrų kopūstus, moliūgų sėklas, ankštines daržoves.

Ypatingos priežiūros reikalauja paakių ir kaklo oda. Jei jos neprižiūrėsime arba prižiūrėsime blogai nesistebėkime pajuodusiais paakiais arba išsausėjusia kaklo oda.

Makiažą geriausia valyti: nuprausti veidą drėkinamuoju muilu, dar drėgną odą išvalyti tonikų ir galiausiai sausą odą įtepti kremu.

Saulės spinduliai nėra sveiki odai, tad vasarą reikia nepamiršti papildomai tepti odą apsauginiu kremu. Dažnai lankytis soliariume nepatartina, jei vis dėlto norite pasigirti įdėmiu visus metus po apsilankymo soliariume nepamirškite įsitepti kremu po įdegio. Drėkinamosios kaukės atstato odos struktūrą, todėl po ultravioletinių spindulių kiekio nepamirškite apie jas.

Vakare, prieš miegą, gerai nueiti į sauną, pirtį ar tiesiog po dušu. Jums tai padės atsipalaiduoti, o jūsų odai atsikratyti kenksmingų medžiagų. Po šios procedūros patepkite odą naktiniu kremu.

Nuotrauka: switchedon.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors