Menu
 
 

„Vilnius Jazz Young Power“ laimėtojai koncertuos Vilniuje

2017 10 31  16:42  |  M.I.C. Naujienos

Džiazlaif

Nuotrauka iš muzikantų asmeninio archyvo ©

„Lapkričio 2 dieną – švęsime!“, – pažada jaunų džiazo talentų kolektyvas „Džiazlaif“. Neseniai laimėję pagrindinį Grand Prix apdovanojimą konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ (VJYP) bei paminėję vienerių metų gimtadienį scenoje, muzikantai kviečia į proginį koncertą Vilniuje, bare „Turgus“.

„Tikimės išvysti ir jau pažįstamų, ir naujų žmonių, o tada – pakerėti juos savo muzikos garsais,“ – sako atlikėjai. Lygiai prieš metus susibūrusi grupė pravardžiuojama džiazo scenos chuliganais, groja džiazą ir eksperimentuoja remdamasi punk, experimental ir avant-garde muzika.

„Galbūt chuliganai esame muzikinių idėjų ir energijos scenoje prasme, ko matyt, VJYP komisijai ir publikai norėjosi išgirsti. VJYP konkursas gerai atspindi patį festivalį, kuris yra visiškai atviras alternatyviam džiazui: ir festivalio auditorija, ir komisija pripažino mūsų keistumą. Dėl to džiaugiamės. Nedarėm kažko specialiai, kad laimėtumėm. Buvom savim. O slapčia chuliganus visi truputį mėgsta,“ – svarbia grupės pergale džiaugiasi muzikantai.

Džiazlaif

Nuotrauka – Gretos Skaraitienės ©

Pasak grupės narių, apdovanojimo vertas susigrojimas įvyko labai natūraliai: „Dirbom ir dirbam daug, nuo pat pirmos repeticijos, bet ne dėl konkurso. Grojame jau metus, o vieni su kitais muzikavome ir dar ankščiau.“ Per metus, be minėtos pergalės, atlikėjai spėjo sugroti Peronas Jazz Festival, Vilnius Jazz, Soulkrasti Jazz, Kaunas Jazz bei „Druskomanija“ festivalių scenose.

„Džiazlaif“ gretose groja ir eksperimentuoja Kazimieras Jušinskas, Arminas Bižys, Danielius Pancerovas, Paulius Vaškas, Aurelijus Užameckis ir Ignas Kasikauskas.

Džiazo chuliganų ateities planuose – pirmojo albumo leidyba: „Tikimės, kad tai įvyks jau šį pavasarį, kadangi lapkritį skrendame įrašinėti albumo į „Big Jelly studios“ Anglijoje. Taip pat, vasario pradžioje keliausim į Vokietiją, kur kartu su mūsų draugų grupe „Flut“ organizuojame turą po įvarius miestus. Grosim Berlyne, Bamberge, Niurnberge ir kituose miestuose.“

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors