Menu
 
 

Vyriškas aksesuaras – akiniai

2011 06 01  00:07  |  Aktualijos

Vyriškas aksesuaras – akiniai

Nuotrauka: http://www.wildsound-filmmaking-feedback-events.com/images/johnny_depp_glasses.jpg

Johnny Depp – išskirtinė charakteringa asmenybė, atpažįstama iš plaukų, nevalingai krentančių ant veido, rengimosi stiliaus, ir, žinoma, aksesuarų – akinių. Jo stiliaus skiriamuoju ženklu tapo  vėžlio raginių rėmelių akiniai. Dvelkia retro bei atrodo apkiautėliškai, tačiau labai patraukliai. Skirtingai nuo kitų retro stiliaus akinių, šie nepasižymi įžūliomis spalvomis. Tokio modelio akiniai visuomet yra madingi ir turi daug pasekėjų.

Vyriškas aksesuaras – akiniai

Nuotrauka: http://www.plaeboi.com/wp-content/uploads/2010/01/woody_allen__1218229285_1191.jpg

Panašu, jog šiek tiek pakvaišęs, turintis savitą humoro jausmą režisierius Woody Allen niekada nekeičia akinių. Nesvarbu, kokia proga: ant raudomo kilimo vilkint smokingą, ar laisvalaikio stiliaus, jo veidą puošia, skirtingi nei Johnny Depp, tačiau priklausantys tai pačiai kategorijai apkiautėliško stiliaus akiniai.

Vyriškas aksesuaras – akiniai

Nuotrauka: http://www.vintage-brillen-shop.de/

Šiuo metu mados padangėje, tiek saulės, tiek regėjimo akinių pardavimo skaičiumi pirmauja Tom Ford, nepaprastai energingas ir talentingas ne vien tik kaip dizaineris, bet ir režisierius, 2009 m. deputavęs su filmu „Vienišas vyras“ (angl. A Single Man), kuris laimėjo Auksinio Liūto ir Auksinio Gaublio apdovanojimus. Tikriausiai pamenate filme 60-ųjų stiliaus akinius, kuriuos Colin Firth personažas „Vienišame vyre“ nešiojo? Tom Ford 2011 m. pavasario/vasaros kolekcija įkvėpta to dvelkia retro, 60-ųjų stiliaus rėmeliai, tačiau labiau orientuoti į šiandieną. Modernesni bei patogesni.

Vyriškas aksesuaras – akiniai

Nuotrauka: http://blog.lrytas.lt/modaavantfashion/files/2010/12/single_man_poster.jpg

 


Komentuok:
*