Menu
 
 

Vyrų mados savaičių TOP 6

2013 01 24  23:57  |  Aktualijos

Vyrų mados savaičių TOP 6

Nuotraukoje: Phillip Lim

Prabėgus vyrų mados savaitėms ir ant podiumų jau spėjus pasirodyti pirmosioms haute couture kolekcijoms, metas sudėlioti į stalčius (ar greičiau jau reikėtų sakyti – spintas?) tai, ką matėme ant podiumų pastarasias savaites. Peržiūrėta daugybė kolekcijų, o nuobodu tikrai nebuvo. Ant Jean Paul Gaultier podiumo modeliai nusirenginėjo, Versace dizainerė vyrus aprengė nėriniais, o Luis Vuitton bei Bottega Veneta švarkus pakeitė chalatais. Donatella Versace po kolekcijos pristatymo, gindama savo nėriniuotus vyriškus apatinius, spaudai teigė, kad vyriškumas yra ne įgimtas, o įgytas. Kodėl vyrui jo neįgijus dėvint kur kas vyriškesnius rūbus? Ne paslaptis, kad išvaizda suteikia daug galios. Pristatau jums subjetyvų kolekcijų topą, kurio viršuje – underground stilius, tačiau į kurį neišvengiamai patenka ir spalvos bei, žinoma, dailiausi tikro šiuolaikinio dendžio kostiumai.

Tamsūs tonai

1. Šio sezono absoliutus favoritas – Alexander Wang. Dizaineris nusprendė nedaryti grandiozinio šou, todėl surengė uždarą kolekcijos pristatymą. Kitam šaltajam sezonui Wang kaip visada pateikė rūbus su sportišku prieskoniu. Kolekcijoje vyrauja tamsios bei šaltos spalvos: juoda, pilka, melsva. Šaltesnėms dienoms jis siūlo šiltus paltus su kapišonais bei kelnes iš kombinezams skirtos medžiagos. Visada skubantiems vyrams dizaineris perša masyvias kurpines bei sportinio stiliaus rankines. Visą kolekciją užpildo ir paskutinius taškus ant „i“ sudėlioja tatuiruoti modeliai.

Alexander Wang

Alexander Wang

Alexander Wang

2. Kadangi Givenchy šiemet Paryžiuje nepristato haute couture kolekcijos, Riccardo Tisci nusprendė šiek tiek aukštosios mados motyvų pridėti prie vyrų kolekcijos. Podiumas skendėjo juodumoje, o tamsius demonstruojamus rūbus apšvietė žvakės. Dizaineris įkvėpimo sėmėsi iš Amerikos, kurią myli nuo pat vaikystės. Šį kartą jis pasižiūrėjo į tamsiąją jos pusę, todėl ant marškinių bei džemperių vyravo juodai baltos, niūrokos fotografo Robert Mapplethorpe nuotraukos. Būtent šie rūbai ir neleidžia pamiršti kolekcijos bei nenuginčijamai pretenduoja tapti vienais geidžiamiausių pirkinių.

Givenchy

Givenchy

3. Šį sezoną Marc Jacobs kolekciją įkvėpė ne kas kitas, o roko muzikantai, tokie kaip Johny Thunders, „New York Doll“ bei „The Heartbreakers“ vokalistas. Žinoma, punk stilius čia buvo maišytas su klasikinėmis detalėmis. Paltai puošti kailiu, o prie klasikinių kostiumų siūlomos vyriški odiniai portfeliai bei masyvūs batai. Kostiumus paįvairina kitų spalvų dryžiai ant kelnių bei šiek tiek patrumpintos jų klešnės. Marc Jacobs vyrams taip pat siūlo margų raštų švarkus, kurie suteikia reikiamo žaismingumo. Dizaineris, kaip ir Alexander Wang, rinkosi modelius su tatuiruotėmis, kurie puikiai atitiko visos kolekcijos nuotaiką.

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Spalvų žaismas

4. Ryškumo ir žaismingumo tikrai nešykštėjo Dsquared2 duetas. Galbūt jie ir neatrado nieko naujo, tačiau tikrai paliko kažką, kas privertė įsiminti kolekciją. Dizaineriai prikėlė iš istorijos puslapių trečią dešimtmetį kartu su džiazo era. Modeliai žingsniavo podiumu, pasipuošę įvairiaspalvėmis skrybėlėmis, petnešomis bei akiniais. Kolekcijoje vyrauja džinsai, languoti švarkai bei derinius dar labiau pagyvinančios spalvotos varlytės bei kaklaraiščiai. Dvyniams tikrai pavyko Dsquared2 vyrui sukurti tokį įvaizdį, kokio neįmanoma nepastebėti gatvėje.

Dsquared2

Dsquared2

Dsquared2

5. Kenzo duetas pasirinko kur kas ramesnes spalvas, nei pastarieji mados namai. Šį kartą jų vyras išžengė iš džiunglių ir žvelgia kur kas aukščiau – ne į gatvę, o į dangų. Jis lyg idealizuojamas dangaus karys, todėl kolekcijoje vyrauja šviesios spalvos bei debesų raštai. Šioje linijoje neįmanoma atsispirti asimetriškiems marškinių marginimams, kurie ant audinio kuria įskilusio veidrodžio efektą. Taip pat ryškiai ir išskirtinai atrodo spalvotai dryžuotas kelnių ir megztinio duetas, o svarbiausiu tikro kario akcentu Kenzo žiemą tampa kombinezonas, margintas šviesiais debesimis.

Kenzo

Kenzo

Tikram dendžiui

6. Kadangi kostiumas – didžiausia vyro puošmena, mados savaičių metu jų tikrai netrūksta. Bene kiekvieni mados namai siūlo savų kostiumų interpretacijų. Peržiūrėjusi begalę jų variacijų, siūlau nepraleisti pro akis Roberto Cavalli kolekcijos. Vyrų linijai jau antrus metus vadovaujantis dizainerio sūnus Daniele Cavalli teigia siekiantis, kad vyrų kolekcija charakteringumu neatsiliktų nuo moteriškosios. Kostiumų pagyvinimui šiemet jis pasitelkė kaleidoskopo idėją, tad įvairiais raštais, išgaunamais kaleidoskopo pagalba, pagražino marškinius ir taip paįvairino kostiumų derinius. Cavalli vyras – tikras italas. Nepriekaištingas ir seksualus.

Roberto Cavalli

Roberto Cavalli

Roberto Cavalli

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors