Menu
 
 

11 metų gimtadienį minintis „Liverpool“ vakarėlis sugrįžta į Vilnių

2018 05 02  14:44  |  M.I.C. Naujienos

Liverpool Vilnius - SwO magazine

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

Šį penktadienį, gegužės 4 dieną, Vilniuje įsikūrusioje renginių vietoje Paviljonas – per vieną vakarą išgirsite „Arctic Monkeys“, „Tame Impala“, „Red Hot Chili Peppers“ ir daugelį kitų, gerai žinomų indie rock muzikos žanro dainų. Po pertraukos sugrįžta atsinaujinusi vakarėlių serija „Liverpool Indie Rock Party“. „Praėjo net dveji metai nuo paskutinio vakarėlio, o per tą laiką nušluostėme gausybę ašarų ne tik išsiilgusiems, bet ir pavėluotai atradusiems šiuos vakarėlius, tad nusprendėme sugrįžti“ – teigia prieš vienuolika metų pradėto projekto organizatorius Laurynas Zibolis.

„Vienuolika metų simbolizuoja ne tik ištikimybę muzikai, bet ir nesibaigiančią bendruomenės plėtrą. Maloniausias komplimentas – ką tik Liverpool atradusių melomanų džiaugsmas, kurie netikėdavo galimybe pašokti pagal indie rock’ą ir susirasti draugų būtent čia“ – tikina prie projekto dirbanti Karolina Maleckaitė.

Liverpool Vilnius - SwO magazine

Manantiems, kad rokotekos yra pasenęs reikalas, liverpuliečiai turi stiprių argumentų. „Neabejojame, kad šie žanrai išlieka populiarūs, juk „Arctic Monkeys“ koncertų bilietus Europoje iššluoja per kelias minutes, o šio vakarėlio grojaraštyje esantys grupių vardai, drebina muzikos festivalius, į kuriuos važiuoja ir didelė dalis lietuvių. Dabar Lietuvos roko scenoje nuostabūs laikai – kiekvieną savaitę, vos jai prasidėjus iki pat sekmadienio, turime gausų muzikinių renginių pasirinkimą. Nebijom pasididžiuoti ir prisiminti, kad daugelis šiuolaikinių sėkmingų Lietuvos grupių savo pirmąją auditoriją atrado būtent Liverpool’io bendruomenės ir renginių dėka“ – sako „Liverpool Indie Rock Party“ organizatorė Aušra Kareniauskaitė.

Liverpool Vilnius - SwO magazine

Visa komanda jau ne vieną savaitę šlifuoja grojaraščius, kad šį penktadienį juose rastumėte tiek naujausias rokotekų dainas, tiek vis dar širdelę suvirpinančią, liverpulietišką klasiką. „Beliko užpirkti skysčio dūmų mašinai“ – juokavo Laurynas, Karolina ir Aušra, primindami apie loteriją – net pora laimingųjų, kurie ateis šį penktadienį ir nusipirks bilietus į Liverpool vakarėlį, dalyvaus loterijoje, su galimybe laimėti bilietus į „Colours of Bubbles“ koncertą Trakų pilyje, rugpjūčio 9 d.

Liverpool Indie Rock Party vyks Paviljone, Pylimo g. 21B, Vilniuje, gegužės 4 d. nuo 20 val.


Komentuok:
*Reklama
DNO