Menu
 
 

Naktinio apsipirkimo viesulas sugrįžta į Vilnių

2015 10 03  20:57  |  Aktualijos

Naktinio apsipirkimo viesulas sugrįžta į Vilnių

Nuotraukos: organizatorių.

Tęsdamas stilingo ir madingo naktinio apsipirkimo tradicijas į Vilniaus senamiesčio gatveles ir skverus  sugrįžta „Shopping Night Out” renginys.

„Pasirodžius pirmajam rudens rūkui ir beldžiantis rutinai į duris, neleisime miestiečiams pamiršti vasaros nuotaikos ir palaikysime energiją. Visus vilniečius ir sostinės svečius iki vidurnakčio šildysime ne tik patraukliomis nuolaidomis, naujausiomis lietuvių dizainerių kolekcijomis, neįtikėtinais „boutique” parduotuvėlių pasiūlymais, bet ir pirmą kartą Lietuvoje pakviesime į įspūdingą,  Niujorku kvepiantį „Street Fashion Show””, –   pažymi renginio koordinatorė Ieva Vainaitė.

Spalio 9 dieną Vilniaus senamiestis, kaip ir ankščiau vykusių „Shopping Night Out“ renginių metu, suburs ypatingus stiliaus medžiotojus. Pasak, šio rudens renginio ambasadorės dizainerės Ievos Daugirdaitės, mados gurmanai išskirtinių drabužių turėtų ieškoti mažose senamiesčio parduotuvėlėse. “Vietinių dizainerių sukurti drabužiai ir daiktai žengia koja kojon su mada ir yra tikras išsigelbėjimas išskirtinumo trokštantiems miestiečiams”, – pabrėžia renginio stilistė.

Naktinio apsipirkimo viesulas sugrįžta į Vilnių

Rudeninė renginio programa tiesiog spindi naujovėmis ir originaliomis šou detalėmis. Mažųjų „butikų” pasiūlymuose žinomų dizainerių kūriniai pagardinti stilingais saldumynais ir taurėmis putojančių gėrimų. Kaip visuomet savo išskirtinius darbus pristatys  ir naktinėtojus  parduotuvėlėse asmeniškai pasitiks Julia Janus, Laura Dailidėnienė,  Aimi, Unlabel, „Atsikeli ir varai“, Sandra Yushka ir kiti dalyviai.

Daugiau informacijos apie naktinį ir stilingą puošeivų bruzdesį, jo programas ir parduotuvių ypatingus pasiūlymus galima rasti http://shoppinginvilnius.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO