Menu
 
 

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

2023 04 20  22:59  |  M.I.C. Naujienos

Muzikos kūrėjas, prodiuseris ir multiinstrumentalistas Večera (Paulius Večeris) savo klausytojams turi gerų žinių. Šiandien kylantis kūrėjas pristato trečiąjį studijinį nu soul, elektronikos ir avant-pop žanrų muzika nuspalvintą albumą „Explicit Love“.

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

Nuotraukos – Anetos Urbonaitės ©

Dvylikoje albumo kūrinių telpa daug vilties, nusivylimo, nusiraminimo, priėmimo, pykčio bei lengvumo. Pasak paties muzikanto, „Explicit Love“ yra giliai asmeniškas darbas, kuriame įvairiais aspektais nagrinėjama daugialypė meilės samprata. Meilė sau, meilė partnerystėje, neapykanta sau ir meilės idėja utopiniame pasaulyje be konkurencijos ir ego.

„Anksčiau niekados nebūčiau rašęs dainų apie meilę, man tai atrodė labiausiai nuvalkiota tema. Bet laikui bėgant supratau, kad ir kiek yra istorijų apie meilę, kiekvieno žmogaus patyrimai – unikalūs ir neginčijami. Nusprendžiau atverti ir savo perspektyvą šia tema“, – pasakoja kūrėjas.

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

Kiekvieną albumo „Explicit Love“ garsą Večera įrašė ir suprodiusavo pats, o tam prireikė net trejų metų. Per šį laikotarpį atlikėjas pasakoja pakeitęs net septynias gyvenamąsias vietas. Visa albumo garsų biblioteka ir buvo surinkta iš vietų, kuriose pastaruosius metus jam teko gyventi.

Išgirsti asmeninį atlikėjo pasakojimą meilės tema nuo šiandien galima visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose. Visi 12 albumo „Explicit Love“ kūrinių ypatingi ir tuo, jog tai – pirmasis albumas, kuriame Večera dainuoja. „Tai suteikia papildomą intymumo sluoksnį“, – sako atlikėjas.

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

Nors kūrybinis albumo procesas nebuvo lengvas – per jį patirta ir meilė, ir netektys, ne kartą kilo noras viską mesti, pasak atlikėjo, kažkokia jėga pastūmėjo tęsti pradėtus darbus. „Teko išmokti pasitikėti procesu. Šio albumo kūrimas man buvo didelė savęs pažinimo mokykla, daug paaugau ir išmokau. Viliuosi, kad ir kitiems šis albumas gali padėti suartėti su savimi“, – sako Večera. 

Večera nuoširdžiai dėkoja visiems, tikėjusiems ir palaikiusiems jį šioje kelionėje: „Ačiū Juliui Aglinskui už garso suvedimą, Jonui Drėmai – už masteringą, fotografei Anetai Urbonaitei bei vadybininkei Emilijai Anetai Kazlauskaitei. Be jų indėlio šio albumo nebūtų pavykę sukurti. Žinoma, dėkoju ir asociacijai Agata už šio projekto finansavimą.“

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

Eksperimentinės elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris prasitaria, jog eilėje jo laukia dar bent trys albumai ir daugybė singlų, kurių kiekvienas neša atskirą idėją ir tarnauja kaip įrankis tyrinėti vis kitus, vidinius ir išorinius pasaulius. Artimiausiu metu pasirodys ir vaizdo klipas vienai iš naujojo albumo dainų „Fragile Novelty“.

Albumo premjera: Večera – „Explicit Love“

Solinę veiklą Večera pradėjo nuo 2018 m., kuomet pasirodė D. Britanijoje „Small Seeds“ klube bei mažuose draugų organizuotuose festivaliuose. Elektroniką bei gyvą dainavimą jungiantys atlikėjo performansai yra skambėję ir Artimuosiuose Rytuose – jam teko pasirodyti Palestinoje bei Haifoje, Izraelyje. Večera taip pat yra ir Jazztronica grupės „Avis Rara“ narys, priklauso duetui „Fryzbye“, anksčiau grojo su kolektyvu „Uprising Tree“.

 

Večera – Explicit Love


Komentuok:
*Reklama
DNO