Menu
 
 

Paulius Kilbauskas pristato pirmąjį gyvai įrašyto albumo „Elements Live“ singlą

2020 06 04  17:35  |  M.I.C. Naujienos

Paulius Kilbauskas pristato „Elements Live“

Nuotrauka – Nendrė Žilinskaitė © Paulius Kilbauskas ir Tomoo Nagai

Kompozitorius, multi-instrumentalistas, grupės „Empti“ įkūrėjas pristato kartu su perkusininku iš Japonijos Tomoo Nagai įrašytą singlą „Dawn Live“. Tai pirmasis praėjusių metų rudenį šv. Kotrynos bažnyčioje įvykusio „Elements Experience. Live“ koncerto įrašas, kuris rugpjūčio 25 dieną pasirodys gyvo garso albume.

„Dawn Live“ pirmasis ir ilgiausias, net 19 minučių trunkantis albumo kūrinys, kuriuo atlikėjas kviečia į dinamišką ir spalvingą muzikos kelionę, kurioje persipina įvairūs muzikiniai stiliai, ritmai, garsai.

Į rudenį vykusį albumo „Elements“ pristatymą buvo pakviesti tik 350 klausytojų, kurie pirmieji išgirdo Pauliaus Kilbausko ir Tomoo Nagai kompozicijas kamerinėje aplinkoje. Tad įrašo klausytojai gali pajusti išskirtinę atmosferą, kuri buvo sukurta koncerto metu.

Kartu su pirmuoju singlu „Dawn Live“ pristatoma 360° kamera filmuota koncertinė medžiaga. „Dawn Live“ vaizdo klipas ČIA. 

Anot atlikėjo P. Kilbausko, tai ilgas ir turiningas albumas. „Beveik visos albumo kompozicijos trunka ilgiau nei 10 min, o bendra albumo trukmė – beveik pusantros valandos. Manau, kad nepaisant didelės albumo apimties, klausytojams sėkmingai perteikėme intymią atmosferą tarp atlikėjų ir žiūrovų, kurią sukūrėme koncerto metu“, – sako atlikėjas P. Kilbauskas.

Paulius Kilbauskas pristato „Elements Live“

Nuotrauka – Gabrielius Jauniškis © Singlo „Dawn Live“ viršelis

Gyvo garso albume klausytojai galės išgirsti septynias koncerto metu atliktas gyvas improvizacijas elementų tema: „Dawn“, „Space“, „Air“, „Noise“, „Water“, „Wind“, „Seven“.

Kūrėjas Paulius Kilbauskas melomanams žada kas dvi savaites pristatyti po naują singlą, o pilną šv. Kotrynos bažnyčioje įrašytą albumą muzikos mylėtojai galės išgirsti jau vasaros pabaigoje – rugpjūčio 25 dieną. Kartu su albumu bus pristatytas ir pilnas režisieriaus Miko Žukausko sukurtas koncerto video įrašas.


Komentuok:
*Reklama