Menu
 
 

All Tomorrow‘s Parties

2011 05 06  12:17  |  Aktualijos

All Tomorrow‘s Parties

All Tomorrow‘s Parties – tai Didžiojoje Britanijoje vykstantis All Tomorrow‘s Partieskasmetinis nemokamas alternatyviosios muzikos festivalis. Camber Sands arba Butlin stovyklavietėse vykstantį renginį 1999-ais metais sugalvojo Barry Hogan.

All Tomorrow‘s Parties

Jo galvoje užvirė mintis suorganizuoti post-rock‘o, avangardo bei „undergroundinio“ hip-hop‘o stiliaus muzikos festivalį, kuriame aplinka būtų intymesnė nei tokiuose populiariuose festivaliuose kaip Reading ar Glastonbury, o organizatoriai ir atlikėjai gyventų palapinėse renginio kempinge kartu su jų fanais. Pagrindinė idėja yra ta, kad festivalio programą kasmet sudarinėja bei muzikantus atrenka vis kita grupė ar atlikėjas.

All Tomorrow‘s Parties

Šių metų gegužę vyksiančio festivalio muzikinę dalį kuruoja Animal Collective. Muzikantai koncertuoti pakvietė tokias įžymybes kaip Gang Gang Dance, Lee Scratch Perry, Black Dice ir daugelį kitų.

Verta paminėti, kad yra sukurtas filmas, besivadinantis festivalio vardu – All Tomorrow‘s Parties.

 

Tai kone dokumentinis kūrinys, kurį sudaro per visą festivalio istoriją jo lankytojų nufilmuota medžiaga. Šį filmą pažiūrėję, esame garantuoti, pradėsite taupyti pinigus kelionei į Didžiąją Britaniją.

 

All Tomorrow‘s Parties

All Tomorrow‘s Parties

Nuotraukos: thequietus.com, freemusicarchive.org, boudist.com


Komentuok:
*