Menu
 
 

„Alright Gandhi“ premjera ir dainininkės Eglės Sirvydytės melancholija

2015 11 24  13:04  |  M.I.C. Naujienos

 „Alright Gandhi“ premjera ir dainininkės Eglės Sirvydytės melancholija

Eglė Sirvydytė. Nuotraukos: asmeninis archyv.

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta Berlyno alternatyviosios scenos atstovai – grupė „Alright Gandhi“. Kartu su dainininke ir dainų autore Egle Sirvydyte šią savaitę atlikėjai koncertuos Vilniaus ir Kauno publikai.

Lietuviškos muzikos gerbėjams Eglės Sirvydytės balsas jau pažįstamas. Muzikinį kelią pradėjusi dainuojamosios poezijos scenoje, dabar atlikėja yra projektų „mmpsuf“, „Kurak“ ir „Dykumos“ narė, kurianti muziką įvairiems muzikiniams projektams, tarp jų ir spektakliui „Kakė makė“ (rež.V. Kuklytė), 2013 m. bendradarbiavusi ir su šokių muzikos prodiuseriais „Downtown Party Network“.

 „Alright Gandhi“ premjera ir dainininkės Eglės Sirvydytės melancholija

Gyvus pasirodymus retai surengianti dainininkė geriausiai yra žinoma dėl savo solinės veiklos. Eglės kūryba įvairialypė, kupina emocijų, o išskirtinai sodraus balso vibracijos dažnai trina ribas tarp įvairių muzikos stilių. Nepaisant to, kūrėja lieka ištikima individualiam požiūriui į muziką ir jau yra sulaukusi susidomėjimo tarptautinėje muzikos rinkoje.

Eglė Sirvydytė – The Rooms

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantys „Alright Gandhi“ susibūrė mažiau nei prieš metus, bet jau spėjo išleisti savo pirmąjį EP „Widening Circles”. Grupę iš Berlyno sudaro trys nariai – gitaristas, perkusininkas ir vokalistė, kuri dar groja ir bosine gitara. Būtent jos sukurtos dainos neša aiškią, šviesią ir ambicingą žinią – tiesiog suburti žmones draugėn bei priversti savyje atrasti nuotykių dvasią, nuogą atvirumą ir keliauti už savo ribų.

Alright Gandhi – Eye of the Tiger

Dviejų šalių alternatyvios muzikos projektų pasirodymus vienoje scenoje inicijuoja Berlyne gyvenančio portugalo Augusto Lima muzikos leidybos įmonė ,,Mouca“, kartu su muzikos agentūra „Tilto namai“. ,,Mouca“ jau yra surengusi sėkmingą vilniečių grupės „Garbanotas Bosistas“ koncertą Berlyne.

Rugsėjo mėnesį „Mouca“ išleido lietuviškos muzikos rinkinį, į kurį įtraukė būrį aktualių šiuolaikinės alternatyvios Lietuvos muzikos scenos atlikėjų. Tai – pirmoji dalis muzikinės trilogijos, skatinančios Porto-Berlyno-Vilniaus sąsajas. A. Lima tikisi, jog šis muzikinis „trikampis“ atvers naujų galimybių atlikėjams koncertuoti visose trijose šalyse. Šį rudenį, pristatydama lietuviškąją muzikinės trilogijos dalį Portugalijoje jau lankėsi Eglė Sirvydytė.

 „Alright Gandhi“ premjera ir dainininkės Eglės Sirvydytės melancholija

Lietuvių muzikos rinkinys ČIA. 

Koncertai Vilniuje ir Kaune taip pat rengiami šio muzikinio rinkinio pristatymo proga. Pirmą jų „Alright Gandhi“ akustiškai sugros jaukiame sostinės knygyne „Mint Vinetu“ lapkričio 25 d. Kartu su E. Sirvydyte vokiečių muzikantai pasirodys lapkričio 26 d. „Paviljone“, Vilniuje bei lapkričio 27 d. „Ryšių kiemelio“ salėje Kaune. Kiekvieną pasirodymą „Alright Gandhi“ žada surengti skirtingą.


Komentuok:
*Reklama
DNO