Menu
 
 

Praeities meno įkvėpta ateities mada

2015 12 01  00:32  |  Aktualijos

Praeities meno įkvėpta ateities mada

Nuotraukos: H&M archives.

H&M su pasididžiavimu pristato bendradarbiavimą su Musée des Arts Décoratifs, įsikūrusiu Paryžiuje, Luvro rūmuose. H&M Conscious Exclusive kolekcija, kurią įkvėpė muziejuje saugomi archyvai, bus pristatyta balandžio 7 dieną – tuo pat metu, kai bus atidaryta paroda Fashion forward – Three centuries of fashion. Kampanijos veidu taps Paryžiaus meno direktorė, stiliaus žinovė ir tvarumo šalininkė Julia Restoin Roitfeld.

„Man yra garbė būti tokio unikalaus projekto ambasadore. Manau, kad sukurti kolekciją, įkvėptą meno ir mados istorijos, yra nuostabi idėja. O tuo labiau, kad ji kurta naudojant naujoviškas, tvarias medžiagas, kurios yra mados ateities pagrindas“, – sako Julia. Savitu asmeniniu stiliumi ji įkūnija paprastumą, tvarumą, šiuolaikinę madą.

Praeities meno įkvėpta ateities mada

Kurdami šią Conscious Exclusive kolekciją H&M dizaineriai artimai bendradarbiavo su muziejaus darbuotojais, įkvėpimo semdamiesi iš įvairių epochų mados ir menininkų, tokių kaip Gustave Moreau, darbų. Taip buvo sukurta kerinti raudonojo kilimo drabužių linija, pulsuojanti žavesiu ir estetišku istorijos paveldu.

H&M bus išskirtinis būsimos parodos rėmėjas. Parodoje bus demonstruojami atrinkti modeliai iš H&M archyvo, jų tarpe ir vienas siluetas, sukurtas pirmojo H&M bendradarbiavimo su dizaineriu Karl Lagerfeld metu 2004 m. bei siluetas iš naujosios Conscious Exclusive kolekcijos.

Visą kolekciją, kurią sudaro moteriški drabužiai ir aksesuarai, nuo balandžio 7 d. bus galima įsigyti 180 parduotuvių visame pasaulyje ir internetu.

Praeities meno įkvėpta ateities mada


Komentuok:
*Reklama
DNO