Menu
 
 

Apie klampią ir naivią meilę muzikoje

2021 09 01  22:47  |  M.I.C. Naujienos

Prieš mėnesį pristačiusi antrąjį debiutinio albumo In Silence, In Sirens“ singlą ir jo vaizdo klipą, atlikėja, dainų autorė godo yorke (Goda Sasnauskaitė) išleidžia naują dainą Find Yourself in Love“. Ši daina kiek kitokia nei pastaroji, kaip teigia atlikėja – prodiuserio, buvusio grupės Golden Parazyth nario Aurimo Vilkišiaus ištobulinta baladė.

Apie klampią ir naivią meilę muzikoje

Nuotraukos –
J. Mykolaitytės ©

Dainą Goda parašė po išsiskyrimo, bet ją nusprendė iškart padėti į šalį. Ji manė, jog ji pernelyg naivi ir saldi, juolab turėjo tokią klišinę frazę, kad meilėje viskas gali eiti kaip per sviestą. Kartą skundžiausi savo pusbroliui dėl tuometinių santykių ir jo paklausiau ar meilėje gali eitis kaip per sviestą ir jis mano nuostabai atsakė – taip! Todėl rašiau: „One day I’ll fall in love and it will be smoother than butter“ – teigia Goda.

Apie klampią ir naivią meilę muzikoje

Dainos kelionė iki jos išleidimo nėra tokia saldi. Atlikėja buvo nusprendusi jos neįtraukti į albumą, tačiau Naujųjų metų išvakarėse daina sulaukė netikėto dėmesio: Visą dieną dirbusi studijoje, vakarop nusprendžiau išlįsti į žmones. Pasipuošiau, nukeliavau į vakarėlį Tamstoje. Užsisakiau kalmarų, kokteilį ir stebėjau naujametinius fejerverkus per langą. Vakarėlio pabaigoje likome keliese, tad pamačiusi pianiną, prie jo prisėdau ir sugrojau šią dainą. Ten buvo atlikėja Daiva Starinskaitė ir ji pasakė, jog daina labai graži ir tikrai verta išvysti dienos šviesą. Susimąsčiau, galbūt galima duoti šansą tokiai naiviai, vaikiškų svajonių dainai apie meilę. Galvojau, jog ji bus labai paprasta, tačiau Aurimas ją papildė įspūdingomis styginių instrumentų aranžuotėmis, įrašėme gyvus būgnus bei bosinę gitarą, pasikviečiau dainininkę Justiną Mykolaitytę įrašyti keletą operinio vokalo partijų ir šiandien jau galima išgirsti galutinį variantą. Find Yourself in Love“ – tai daina apie klampią, nerangią ir naiviai idealizuotą meilę, kuriai pasidavę jausimės pakylėti, tarsi banginiai, kurie taip sunkiai išnyra iš vandens, bet palaimingai tėškiasi į vandenyną. Man patinka įsivaizduoti, kad taip grandioziškai galima kristi ir meilėje (kaip anglakalbiai sako – fall in love“). Tą ir linkiu pajausti savo klausytojams“ – sako Goda.

Apie klampią ir naivią meilę muzikoje

Dainos prodiuseris Aurimas Vilkišius, papildomas vokalas Justina Mykolaitytė, bosinė gitara Dovydas Mindaugas Buidovas, būgnai Aleksandras Rogoža. O jau rugsėjo 17 d. šią ir kitas dainas bus galima išgirsti debiutiniame atlikėjos albume In Silence, In Sirens.


Komentuok:
*Reklama
DNO