Menu
 
 

Artėjant kultinio albumo gimtadieniui Jurgos klausimas gerbėjams

2020 09 09  19:18  |  M.I.C. Naujienos

Artėjant kultinio albumo gimtadieniui Jurgos klausimas gerbėjams

Nuotraukos – Algio Kriščiūno ©

Prieš 15 metų viena žymiausių Lietuvos dainininkių Jurga išleido didžiulės sėkmės sulaukusį debiutinį albumą „Aukso pieva“. 2005 metų rugsėjo 16 dieną pasirodęs ir pirmąsias autorines Jurgos dainas pristatęs albumas ilgainiui tapo vienu svarbiausių Lietuvos populiariosios muzikos istorijoje.

Ruošdamasi šio albumo sukakčiai Jurga planuoja staigmeną savo gerbėjams. „Aukso pievos“ gimtadienį dainininkė paminės netradiciškai – surengs ypatingą koncertą, kuriame naujai nuskambės visos šio kultinio albumo dainos. Anot dainininkės, šventinis pasirodymas įvyks jau kitą savaitę gražioje Lietuvos vietoje, o jį tiesiogiai stebėti internetu galės visi norintys.

Kol kartu su grupe aktyviai dirba studijoje repetuodama savo pirmuosius kūrinius, socialiniuose tinkluose Jurga pasidalino įrašu apie tai, ką jai pačiai reiškia Aukso pieva bei pakvietė klausytojus pasidalinti savo Aukso pievos istorijomis.

„Aukso pieva man yra kryptis ir švelnus pažadas, nuojauta, kad viskas visada yra gerai, o aš turiu išmokti tai pamatyti – dėl to savo gyvenimą ir einu“, – jautriame įraše pasakoja Jurga. „Aukso pieva yra svajonė ir pagrindo po kojomis jautimas, kai jautiesi saugus būdamas čia, dabar, su savimi ir su kitais.“

Artėjant kultinio albumo gimtadieniui Jurgos klausimas gerbėjams

Jurga | Aukso pieva (su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru)

Tačiau labiausiai dainininkė laukia istorijų, kaip Aukso pievą įsivaizduoja jos klausytojai ir žada, kad kai kurios iš jų pateks ir į albumui „Aukso pieva“ skirto koncerto transliaciją. Istorijas galima rašyti komentaruose Jurgos socialiniuose tinkluose arba asmenine žinute.

„Aukso pieva“ yra pirmasis solinis Jurgos albumas, greitai tapęs platininiu. Jame skamba tokie hitai kaip „Nebijok“, „Saulė vandeny“, „Aukso pieva“, „Aš esu tiktai jei tu esi“, „Galbūt“. Po šio albumo dainininkė išleido dar dešimt studijinių, rinktinių ar koncertinių albumų, kurių naujausias, pavadintas „Jurga“, buvo pristatytas šią vasarą.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors