Menu
 
 

Ten, kur tu

2018 11 08  21:03  |  M.I.C. Naujienos

Ten, kur tu - Jurga

Nuotrauka – Vaido Jokubausko ©

Prieš kelias savaites kartu su Igoriu Kofu įrašytą singlą „Ten, kur tu“ išleidusi Jurga atskleidžia, kad šį mėnesį pasirodys ir jos geriausių dainų albumas. Kompaktinėje plokštelėje „Ten, kur tu – Geriausios dainos“ iš viso bus 21 kūrinys iš šešių studijinių Jurgos albumų ir šiemet išleisti singlai „Be žodžių“, „Dance“ ir „Ten, kur tu“.

Naujasis Jurgos kūrinys jau debiutavo radijo stočių topuose. Šiandien dainininkė dalinasi „Ten, kur tu“ vaizdo klipu su dainos žodžiais, kurį sukūrė režisierius Danielius Buckus.

Originaliai daina „Ten, kur tu“ buvo įrašyta 2015 metų Jurgos albume „Giliai vandeny“, o šiemet šio kūrinio naują versiją, kuri ir tapo radijo singlu, sukūrė Igoris Kofas. Tai ne pirmas kartas, kai grupės „Lemon Joy“ lyderis prisideda prie Jurgos muzikos – 2006 metais jis aranžavo ir dainos „Aš esu tiktai jei tu esi“ radijo versiją.

Naujausiame single „Ten, kur tu“ galima išgirsti ir Igorio balsą kūrinio pabaigoje švelniai pritariant Jurgai. „Tai – daina su pasakiška erdve“, – sako Igoris Kofas. „Stengiausi palikti jos nostalgišką nuotaiką. Tiesiog įsimylėjau šią dainą ir esu labai patenkintas darbu ir rezultatu.“

Dainą „Ten, kur tu“ jau galima rasti visose skaitmeninėse muzikos platformose, o mėnesio pabaigoje – ir Jurgos geriausių dainų albume.


Komentuok:
*Reklama