Menu
 
 

Atviros kūrybinės dirbtuvės su Ieva Misevičiūte

2016 06 03  13:38  |  Aktualijos

Ieva Misevičiūtė

Nuotrauka: organizatorių.

Jau birželio 7 d., antradienį, 19–21.30 val. Šiuolaikinio meno centre bus galima iš arti pamatyti ir pajausti Niujorke gyvenančios, performanso menininkės, dirbančios vizualiųjų menų ir teatro srityse, Ievos Misevičiūtės kūrybines dirbtuves.

Kūrybinių dirbtuvių metu menininkė pasidalins savo darbo metodais, tame tarpe – kai kuriomis „butō“ ir improvizacijos technikomis, šokio/choreografinėmis strategijomis (pavyzdžiui, kaip dalyvauti šokio užsiėmimuose nebūnant šokėju) ir kolektyvine ritualine gatvės šokio praktika.

Dirbtuvės atviros visiems, kam įdomu gerokai suprakaitavus žastikauliais galvoti apie naujus konceptus, taip pat tiems, kas įtaria, kad žmonės yra ne kas kita kaip mėsa apsivynioję vabzdžiai, ir tiems, kas spėlioja, kad ar tik nebus taip, kad tiek burna, tiek visas kūnas yra sutvertas vien tam, kad nuolat drėkintų liežuvį?

Dalyvavimas nemokamas. Prašome registruotis iki birželio 6 d. vakaro el. paštu virginija@cac.lt. Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiame dalyvauti patogiai apsirengus; daugiausia būsime basomis. Judėsime daugiau nei kalbėsime. Iki greito!

Ievos Misevičiūtės naujo sceninio pasirodymo „Liežuvio doktoratas“ (Tongue PhD) premjera Lietuvoje įvyks „Menų spaustuvėje“ birželio 4 d. 19 val.


Komentuok:
*Reklama