Menu
 
 

Blogeris rekomenduoja: Ieva Ukanytė

2016 03 26  13:34  |  Pokalbiai

Ieva Ukanytė

Nuotraukos: Ievos Ukanytės asmeninis archyvas, IMDB.com, COS, Hermes

Žinote, labai džiaugiamės tradicišku pavasario „atsinaujinimu“. Pabudome iš žiemos miego ir ruošiame naujus dalykus bei atgaiviname „Blogeris rekomenduoja“ skiltį su šiokia tokia naujiena! Nuo šiol bet koks mados mylėtojas galės pasidalinti savo vaizdais su mūsų skaitytojais ir patraukęs mūsų dėmesį susilaukti kvietimo interviu, jam tereikia savo Instagram paskyroje prie nuotraukos, kuria nori pasidalinti, parašyti #swomagazine, ir vaizdas iškart atsidurs mūsų „live feed‘e“ bei taps įkvėpimu arba atradimu SwO skaitytojams ir sekėjams. Pirmas svečias, kurią nusprendėme pakalbinti, yra daugumai žinoma blogerė Ieva Ukanytė, ją galite sekti jos asmeniniame tinklaraštyje http://ieva-thecraze.blogspot.co.uk . Ji sužavėjo mus savo praktiškumu, minimalizmu ir nuoširdumu!  Šiuo metu Ieva apsistojusi Birmingeme, Didžiojoje Britanijoje, čia ji planuoja pabūti iki vasaros pradžios, o vėliau keliaus, keliaus ir keliaus… Artimiausiuose planuose – Florencija, Italija, bet kaip sako pati Ieva – pakeliausim ir pamatysim. Su tokiomis romantiškomis nuotaikomis mes dalinamės jos šio sezono favoritais ir įkvėpimais.

Ieva rekomenduoja

Blogeris rekomenduoja: Ieva Ukanytė

Pavasario „must have“:

Vyriško tipo, laisvi, įdomaus kirpimo marškiniai su originalesne detale.

Kvepalai

Pavasario kvapas:

Voyage d`Hermes! Mano favoritas, kuriuo kvėpinuosi visada ir visur. Nemėgstu blaškytis ir esu minimalistė, tad čia vieninteliai kvepalai, kuriais jau pusantrų metu kvėpinuosi!

Victoria Beckham

Mylimiausi šio sezono mados namai:

Victoria Beckham. Kai ji pradėjo savo kaip dizainerės karjerą, nebuvau gerbėja. Bet kuo toliau, tuo labiau traukia tas mados namų minimalizmas, viskas labai teisinga ir artima mano širdžiai.

Ievos Ukanytės rekomendacijos

Vieta, į kurią nuolatos sugrįžti:

NIDA! Esu vandens ženklas – visada traukia prie vandens, tai pastoviai sugrįžtu į pajūrį. (Šypsosi).

MAC lūpdažis 2016

Kosmetikos priemonė, be kurios neįsivaizduoji savęs pavasarį:

Lūpdažis, o tiksliau – MAC lūpdažis – „diva“ spalvos.

The Rainbow Venues Festival

Renginys, į kurį artimiausiu metu eisi:

Atšvęsti pavasario pradžios eisiu į „The Rainbow Venues Festival : Chapter XII“.

COS ir Ieva Uknaytė

Aksesuarai, kuriuos visada perki, yra iš…

COS. Visada išlaiko stilistiką, puikiai tinka kiekvienai dienai. Su jais jaučiuosi neapkrauta ir minimaliai papuošta, ko ir trokštu

kasdienybėje.

Kam skambina varpai - Ernest Hemingway

Knyga, kurią šiuo metu skaitai:

Šiuo metu skaitau Ernest Hemingway knygą lietuvių kalba – „Kam skambina varpai“ („For Whom the Bell Tolls“). Labai rekomenduoju!

House of Cards

Mėgstamiausias menininkas:

Richard Serra. Visada žavėjausi masyviomis erdvinėmis instaliacijomis, o Richard Serra šioje srityje yra genijus. Kiekvienas jo darbas – tarsi stiprus manifestas, įtraukiantis ir patį žiūrovą, suteikiantis jam naujų patirčių. Be to, kaip neretai atsitinka, menininkas yra įdomus ne tik savo kūryba, bet ir požiūriu. Ieškantiems įkvėpimo verta pasižiūrėti interviu su pačiu Serra ČIA.

The Lobster

Filmas, kurį rekomenduotum pažiūrėti:

„The Lobster“! Puikus, įkvepiantis filmas apie žmones, santykius. Vizualiai gerai išpildytas, su nuostabių aktorių vaidyba.

Balta patalpa

Mylimiausia spalva:
Pavasarį visada noriu jaustis ryškesnė, tad balta, magnolijos spalvos puikiai tinka realizuoti mano nuotaikas.

Stilingos šukuosenos

Sezono šukuosena, kurią norėtum išbandyti:
Arklio uodegos, visokias jų rūšis…(juokiasi). Labai patogu, stilinga ir praktiška, tinka bet kokioms progoms.


Komentuok:
*Reklama