Menu
 
 

„Atwins“ ir „Kristi Andress“ tandemo kolekcija

2019 01 11  21:00  |  Aktualijos

ATWINS
Nuotraukos – Tomo Vyšniausko ©

Mados tendencijos ir darbas biure? Taip!

Kai išjungiamas paskutinis kompiuteris, kai nutyla kopijavimo aparato ūžesys ir kai nuleidęs paskutinį klientą nuščiūva liftas, minkštai tarsi katė į biurą įžengia JI. Aiški pečių linija, tobulas siluetas: lyg ir paklūstanti verslo stilistikos normoms, bet čia pat jas nerūpestingai peržengianti. Lyg ir išliekanti oficialaus protokolo ribose – bet kartu pulsuojanti nepaslepiamu moteriškumu.

Tokią moterį naujausiuose stilistinių įvaizdžių ir šukavimų darbuose pristato kūrybinė komanda „Atwins“, o elegantišką idėją puikiai papildo „Kristi Andress“ rudens žiemos kolekcija.

ATWINS
ATWINS

Individualumo ir oficialaus tono kontrastas

Du modeliai – šeši įvaizdžiai, kupini 90-tųjų didingumo, galios ir šešėlių žaismo: šukuosenose dominuoja paryškinta apimtis ir daug tūrio, žibančios garbanos, gausios vilnijančios bangos, pabrėžta plaukų prabanga ir kartu – pulsuojantis moteriškumas.

„Viena pagrindinių šios kolekcijos idėjų – kontrastas, atsispindintis ne tik juodai-baltomis nuotraukomis, bet ir meistriškai fotografo Tomo Vyšniausko pasirinkta vieta: biuro fone merginos tarsi iškrenta iš konteksto – jos lyg ir paklūsta verslo stilistikai bei normoms, bet kartu jas laužo – estetiškai, rafinuotai. Tai kontrastas tarp oficialaus tono ir žmogaus individualumo“, – pasakoja stilistas A. Mašauskas.

ATWINS
ATWINS

Apimtis ir natūralumas – kaip suderinti nesuderinama

Įdomu tai, kad kolekcijoje išdidinti plaukų tūriai kuriami ne vien iš natūralių, bet ir iš pridėtinių plaukų, tiesa, tai daroma taip organiškai ir nepriekaištingai, kad išskirtinė šukuosena atrodo natūraliai ne tik pro fotoaparato objektyvą, bet ir įdėmiai apžiūrinėjant iš arti.

„Visai nereikia ilgų plaukų, kad vakarėlyje žibėtumėte didinga, vešlia šukuosena: šiuolaikinės technologijos leidžia nudažyti pridėtinius plaukus, kad jie visiškai atkartotų jūsų natūralių plaukų spalvą, o įgudę meistrai integruos šias sruogas taip, kad šukuosenoje jų nebus įmanoma atskirti nuo tikrųjų,“ – pasakoja A. Mašauskas, pabrėždamas, kad tai atveria naujas galimybes dirbti su kaip niekad įvairiais stiliais ir žmonėmis, kuriems daug paprasčiau pasiryžti neįpareigojantiems, laikiniems pokyčiams.

ATWINS

Receptas į individualumą

Nagrinėdami ir pateikdami mados tendencijas, „Atwins“ stilistai visų pirma jas „perleidžia“ per vartotojo, kliento prizmę, ir skatina jomis remtis kūrybingai, ieškoti individualaus požiūrio kampo į mados normas bei standartus. Tarkime, lengva tekstūra ir žaismingai išsklaidyti plaukai puikiausiai gali būti derinami su griežtesnio silueto švarkeliu ar suknele. O tvarkingos, glotnios garbanos – su netikėtu oversize megztinio ir džinsų ansambliu.

Drąsiai dekonstruokite fotosesijos įvaizdžių detales ir derinkite jas taip, kad atskleistumėte savąjį individualumą: išsilaisvinkite nuo formalumo ir nevenkite stilistinių kontrastų, tampančių raktu į išskirtinį, netikėtą įvaizdį. 

ATWINS
ATWINS

Plaukai ir stilius – kūrybinė komanda „Atwins“

Drabužiai – „Kristi Andress“

Vizažas – Marija Redi

Foto – Tomas Vyšniauskas / Electromagnetico


Komentuok:
*Reklama