Menu
 
 

Klubo „Opium“ lankytojams – S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

2013 09 19  14:45  |  Aktualijos

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

Nuotraukos: Twodicks

Netipiška naktinio klubo naujiena – mados šou. Taip! Sostinės klubas Opium jau rytoj vilniečiams atskleis naujausius Sandros Straukaitės kolekcijos modelius.

„Kai festivaliuose vasarą žmonės ėmė klausinėti, kur įsigyti mūsų vilkimus džemperius, supratome, kad geru reikia dalintis“, – juokauja sostinės klubo „Opium“ atstovai. Penktadienį triaukščio renginio „Univermagas“ metu klube bus pristatyta dizainerės Sandros Straukaitės kurta laisvalaikio drabužių, pažymėtų „Opium“ ženklu, linija.

Visiems metų laikams tinkama ir mados verslo vėjams atspari kolekcija – tai patogūs „unisex“ stiliaus džemperiai, megztukai ir marškinėliai. Pastelinių spalvų ir malonios faktūros viršutinius rūbus papildo ir kelnės. „Norėjome drabužių, kurių galėtume praktiškai nenusivilkti – savo viziją papasakojome Sandrai, o ji mus puikiai suprato“, – džiaugiasi „Opium“.

Nekasdienišką kolekcijos fotosesiją surengė SwO skaitytojams jau puikiai pažįstama „Twodicks“ komanda. Reklaminė fotosesija bus eksponuojama parodoje, o kolekcijos pristatymas atsisakys tradicinio podiumo: vakarėlio metu „Opium“ drabužiais apsivilkę modeliai šoks, bendraus, vaikščios ir ilsėsis – visai kaip kiti klubinėtojai.

„Opium“ kolekcija bus prekiaujama klube, taip pat – parduotuvėje „Boardsports“ ir muzikos įrašų leidyklos „Silence“ elektroninėje parduotuvėje „Silence Shop“.

Rekordiniu mėnesio renginiu besikėsinančiame tapti „Univermage“ rugsėjo 20-ąją, penktadienį, taip pat prisistatys Vilniaus gatvės ir laisvalaikio stilių kuriantys prekės ženklai – parduotuvės „Springs“ ir „SQBY“, glaustinukių kūrėjos „Bodytalk“, marškinėlių meistrai „Party Animal“, kirpykla „UFF“ ir kiti įdomiausi Vilniaus mados scenos veikėjai. Šia ypatinga proga veiks visi pastato aukštai – restoranas „Briusly“, klubas „Opium“ ir rūsys, kuriame šokiai vykdavo anksčiau.

Trijų aukštų vakarėlyje laukiami trys atlikėjai iš užsienio – londoniečiai didžėjai Rory Phillips ir South London Ordnance bei Berlyno vakarėlių fėja Baby G. Svečius klube pasitiks Manfredas, „K.U.B. Collective“ tandemas bei komandų „Dubartis“, „Vilnius Tropical“ ir „Club Tropicana“ atstovai.

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

S. Straukaitės kurta rūbų kolekcija

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO