Menu
 
 

Balandis Šiltadaržio gatvėje: Menų spaustuvės renginiai

2014 04 01  23:42  |  Aktualijos

Menų spaustuvės renginiai

Opera „truetruestory“. Nuotrauka: Dmitrijus Matvejevas.

Ar jau nubudote po žvarbaus stingulio? Metas prasiblaškyti – sportuojame, domimės ir einame į renginius! Šįkart linkėjimus mums siunčia senamiesčio Menų spaustuvė, pasakojanti, ką joje apsilankius galima atrasti visą balandį:

Opera ir elektronika, moteris ir vyras…

Juodojoje Menų spaustuvės salėje nepriklausoma kūrybinė grupė „Operomanija“ jau šį penktadienį pristatys naują projektą – šiuolaikinę operą moteriai, vyrui, akordeonui, gitarai ir elektronikai. „Truetruestory*“, arba „tikratikraistorija“ – kamerinė opera, gimusi kartu dirbant menininkams: Paryžiuje gyvenančiam kompozitoriui Albertui Navickui, režisierei Loretai Vaskovai ir scenografei Simonai Biekšaitei.

Kada? Balandžio 4 d. 18 ir 21 val.

Menų spaustuvės renginiai

Muzikinę temą tęs grupė „Sheep Got Waxed“ balandžio 17 d. pristatydama savo debiutinį albumą. Balandžio 18 ir 19 dienomis Menų spaustuvėje skambės Alinos Orlovos kūryba. Na, o balandžio 23 d. – grupės „Without Letters“ ir „ InSearch“.

Taip pat balandžio mėnesį:

„Stalo teatras“ kvies į 1 dalies veiksmo, muzikos ir ebru tapybos spektaklį – patyrimą „Pievos“. Spektaklyje menininkės – aktorė ir dailininkė Saulė Degutytė, kompozitorė, atlikėja ir muzikos terapeutė Snieguolė Dikčiūtė bei kūno judesio terapijos specialistė ir kinų mankštos Tai Či trenerė Raima Drąsutytė – pasakoja savo gyvenimo istorijas ir dalinasi emocine patirtimi. Pasakoja ne žodžiais, o spalvų liejimo, meditatyvinės muzikos improvizacijos ir skambančios judesio plastikos priemonėmis.

Vyčio Jankausko šokio teatras po metų pertraukos į sceną grąžina Auksinį scenos kryžių choreografui V. Jankauskui pelniusį spektaklį „Budėjimai“ (balandžio 25 d.).

Teatras „Atviras ratas“ kvies į naujausią režisieriaus Aido Giniočio darbą – commedia dell’arte kūrinį „Meilė trims apelsinams“.

Daugiau apie balandžio mėnesio renginius – www.menuspaustuve.lt.


Komentuok:
*Reklama
DNO