Menu
 
 

Menų fabrike Loftas įvyko ryškiausias metų koncertas

2011 12 17  00:31  |  Vaizdai

Menų fabrike Loftas įvyko ryškiausias metų koncertas

Nuotraukos: menufabrikas.lt

Vakar menų fabrike įvyko spalvingiausias metų koncertas – „Tuborg Loftas Live: Ebony Bones“. Britė Ebony Bones kartu su savo grupe „Lofte“ atliko pilną muzikos, lazerių ir spalvų šou.

Šis penktadienis menų fabrike „Loftas“ buvo ypatingas dar ir tuo, kad ant scenos prieš ir po Ebony Bones koncerto sukti savo mėgiamų plokštelių viena po kitos lipo žinomos Lietuvos moterys – tai buvo pirmoji „Ladies Night“, kai groja tik gražioji planetos dalis, šioje erdvėje.

Į didžėjų roges sėdo šventiškai nusiteikusios dainininkė Erica Jennings ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė. Tiesa, pažinti moteris nebuvo taip paprasta – abi jos slėpėsi po ryškiaspalviais perukais.

Taip pat muziką iš savo mylimiausio šokių repertuaro grojo ir „Keymono“ lyderė Daiva Starinskaitė, radijo laidų vedėjos „SiSi“ ir dvi personos, kurios nieko nežino – humoro nestokojančios Indrė Augustaitytė ir Aušra Štukytė („Moterys nieko nežino“). Pastarosios save ta proga pasipuošė Kalėdiniais žaislais.

Dainininkė Ebony Bones, „Lofte” praminta punk-Beyonce, tą vakarą savo ryškiaspalviu įvaizdžiu ir sodriu balsu susirinkusiųjų kūną, akis ir ausis mankštino ilgiausiai ir abejingų nepaliko.

Pati Ebony liko sužavėta tiek publika, tiek erdve, kurioje, kaip ji pati teigė, jautėsi labai patogiai, beveik kaip gimtajame Londone.

„Tuborg Loftas Live: Ebony Bones” akimirkos fotogalerijoje.

 


Komentuok:
*Reklama