Menu
 
 

Baleto šokėjos – naujausioje DUE Fashion fotosesijoje

2016 06 30  12:04  |  Vaizdai

DUE Fashion

Nuotraukos: Artiom Ponkratenko

Mados ženklo DUE Fashion maudymosi kostiumėlių kolekcijos herojėmis tapo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro balerinos Kristina Gudžiūnaitė ir Rūta Lataitė. Grakščios ir atletiškos šokėjos fotosesijos metu pristatė skirtingų raštų vientisus maudymosi kostiumėlius. Naujausios kolekcijos pagrindinis akcentas – šį sezoną itin populiarūs augalų ir paukščių motyvai.

„Tai vienas tų gražių momentų, kai pažintis tarp mados ženklo ir pirkėjo išsivysto į bendrą kūrybą. Balerinų grakštumas ir šio sezono maudymosi kostiumėlių kolekcija marginta augalų ir paukščių motyvais – derinys, virtęs į organiškai lengvą ir švelnią istoriją.“

DUE Fashion 2016

Fotosesijos herojės, Kristina ir Rūta, džiaugiasi nauja patirtimi. „Esu proceso žmogus, todėl man visada įdomu pamatyti ir sudalyvauti tame, kas lieka už kadro,“ – sako Rūta.  „Šokti scenoje ar pozuoti prieš objektyvą – labai skirtingi darbo pobūdžiai. Ruošiantis spektakliui repetuojame daug, rezultatą parodome tik jo metu. Fotosesijoje galima pozuoti ir ieškoti geresnės pozos, įdomesnio pasisukimo kampo. Kadrų galima pridaryti begalę, bet tik kelios jos bus vertingiausios,“ – priduria geriausia 2014 m. baleto solistė K. Gudžiūnaitė.

DUE Fashion 2016

DUE Fashion maudymosi kostiumėlių kolekcijos idėja gimė vartant senas botanikos enciklopedijas. Šį sezoną kūrėjos pasirinko itin vasariškus motyvus. Kolekcijoje įžvelgsite orchidėjas, rugiagėles, kolibrius, balandžius. DUE Fashion vienos dalies maudymosi kostiumėliai ne tik puošia, bet ir primena, kad nevalia pamiršti džiaugtis gamta – juk joje viskas, kas gražiausia.

DUE Fashion

DUE Fashion

DUE Fashion

DUE Fashion

DUE Fashion

DUE Fashion 2016

Fotografas: Artiom Ponkratenko

Modeliai: Kristina Gudžiūnaitė ir Rūta Lataitė

Kūrybos vadovė: Indrė Lukošiūnaitė

Prodiuserė: Indrė Raubaitė

Vizažistė: Lilija Ustin

Maudymosi kostiumėliai: DUE Fashion


Komentuok:
*Reklama
DNO