Menu
 
 

Bananai(su)rama pagal Alice Rossati ir Anna Kuchkina

2011 10 09  19:33  |  Aktualijos

Geltoni ir prinokę skanūs bananai kartu su rama gal ir nėra pats geriausias derinukas, tačiau jų ir nesiūlome ragauti – paragaukite „Bananarama“.

Bananarama

Nuotraukos: http://coutequecoute.blogspot.com

„Bananarama“ – egzotika ir bananais dvelkianti fotografijų kolekcija, sukurta Alice Rossati. Šią „The Ones2watch“ žurnale publikuotą kolekciją įkvėpė ne tik egzotiškieji bananai, tačiau ir kiti tropiniai vaisiai: apelsinai ir ananasai. Na, o egzotiką įkūnijo modelis iš Rusijos – Anna Kuchkina. Mergina fotosesijos metu vilkėjo tokių garsių firmų, kaip Ralph Lauren, Mango, Christian Dior, Kenzo drabužius bei aksesuarus.

Bananarama

Švelnių moteriškų bruožų rusaitė fotografijose ne tik perteikė žaismingas nuotaikas, bet ir puikiai susitvarkė su įvaizdžiu, kuris buvo kiek valiūkiškas, tačiau tuo pačiu ir įpareigojantis.

Bananarama

Nors fotografijos labai žaismingos ir egzotiškos, parinkta spalvų paletė nėra labai įvairi – vyrauja gelsva ir rusva spalvos. Nepaisant to, tam tikros detalės pagyvina nelabai įvairų spalvų koloritą – tai skarelės, „hipsteriški“ akinukai, aukštakulniai bei kiti aksesuarai. Fotografijose vyraujantis stilius man primena hipių egzitavimo laikmetį, kuomet laisvė reiškė galimybę atrodyti kitaip nei dauguma. Būtent tuo ir įdomios šios fotografijos.

Bananarama

Bananarama

Bananarama

Bananarama

Bananarama

Bananarama

Bananarama

Leidinys: The Ones2Watch

Fotografas: Alice Rosati

Stilius: Reyes Martinez

Plaukai ir makiažas: Junior Souza

Modelis: Anna Kuchkina (at Uno Barcelona)


Komentuok:
*Reklama