Menu
 
 

„Vogue China“ kolekcijų istorija

2011 10 12  08:47  |  Aktualijos

Vogue China

Nuotraukos: fashiongonerogue.com

Mistika ir spindesys, dramatizmas ir paslaptingumas, nežinomybė, galiausiai liekanti tamsa. Visa tai ir dar daugiau pristatoma  Solve Sundsbo’s fotografijose, kurios yra skirtos žurnalui „Vogue China“. Šiose darbuose pristatomos Givenchy, Yves Saint Laurent, Lanvin mados namų kolekcijos. Na, o visa fotografijų rinktinė – tarsi ėjimas mados istorijos labirintais, kurie sugrąžina maždaug į 1999 metus ir tęsiasi iki dabar.

Vogue China

Vogue China

Nors visa tai skirta kinų mados žurnalui „Vogue“, fotografijų centre įsitaisė garsusis Lietuvos modelis Edita Vilkevičiūtė. Merginos stiliumi rūpinosi Nicoletta Santoro. Lietuvė fotografijose vilki lengvo pluošto drabužius, seksualias nėriniuotas, moterišką figūrą išryškinančias sukneles – visa tai fotografijose susilieja į harmoningą visumą. Žavumo šiai rinktinei kolekcijai suteikia „padūmavusios“ modelio akys, raudonos lūpos bei puikiai perteiktas dramatizmas ir charakteris.

Vogue China

Vogue China

Vogue China

Vogue China

Vogue China

Vogue China

Modelis: Edita Vilkevičiūtė

Žurnalas: „Vogue China“

Stilius: Nicoletta Santoro

Fotgrafijos: Sølve Sundsbø

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Dekmantel Festival 2020

Birutės Stulgaitės paroda 'Erdvės kontūrai'

Mados infekcija 2020

DNO Records