Menu
 
 

Bandome kosmetiką: žemiškos paletės šešėliai

2013 12 04  13:45  |  Aktualijos

Sleek kosmetika

Apie dekoratyvinę „Sleek“ kosmetiką išgirdau prieš kelerius metus. Ir tik visai nesenai mano rankose atsidūrė keli šios firmos gaminiai. Internete galime rasti devynias galybes vertinimų, pamokų ir įvaizdžių, kurie kuriami, naudojant „Sleek“ priemones. Produktų kaina yra nedidelė, tad „neskausmingai“ galima išmėginti, „kas ir su kuo valgoma“. Taigi, šį kartą mūsų grožio taikinyje – „ Sleek“ šešėlių paletė „Au Naturel 601“.

Sleek kosmetika

Jau iš paletės pavadinimo galite spręsti, kad spalvos natūralios, žemės grumstus ir savanos dykynę primenantys paletės šešėliai puikiai tinka dieniniam makiažui, kurį nežymiai pakoregavusios nesunkiai galėsite paversti ir vakariniu.

Paletę sudaro 12 atspalvių, iš kurių tik 4 turi blizgančių dalelelių, tad pirmenybę teikiančios matinėms spalvos turėtų suklusti. Šešėliai sukurti mineralinės kosmetikos pagrindu. Dažnai mineraliniai šešėliai nebūna ypatingai pigmentuoti, bet šiuo atveju spalvų ryškumas ir intensyvumas – tobulai suderintas. Nereikia nei „brūžinti“ iki nukritimo, siekiant išgauti ryškesnį atspalvį, nei bijoti, kad priemonės „užgriebėte“ per daug. Šešėlių kvapas neintensyvus ir beveik nejaučiamas. Dar vienas pliusas paletei – atspalviai tiks tiek šiltas, tiek šaltas spalvas naudojančioms merginoms.

Sleek kosmetika

Nuotraukos: Lunavocy.com, Pinterest.comChic-dresses.com, Sleek.com


Komentuok:
*Reklama
DNO