Menu
 
 

Kur pažvelgsi, visur – „ombré“

2013 10 08  10:13  |  Aktualijos

Ombré

Nuotraukos: blog.themodelstage.com

Akivaizdu, kad ombré, arba kelių atspalvių tendencija, užkariavo grožio industriją. Jei anksčiau ir būdavome išvadintos „svarstyklėmis“, per ilgai užsistovėjusios prie lentynos su švelniai rožiniais ir aitriai raudonais nagų lako buteliukais, dabar legaliai galime tapti neapsisprendėlėmis ir turėti kelių spalvų plaukus, nagus ar lūpas.

Pastarasis variantas įdomiausias, bet, deja, mažiausiai praktiškas. Jeigu įprastu būdu padažytas ir po kiek laiko apsitrynusias lūpas galime pakoreguoti per kelias sekundes, tai ombré lūpos reikalauja gerokai daugiau laiko. Skeptikai neretai sako, kad lūpų dažai – trumpiausiai išliekantis akcentas iš stiliaus elementų. Bet… galbūt kartais, išaušus svarbiai dienai, tikrai geriau kelios valandos subtiliai akį traukiančio vaizdo, nei niekuo neišsiskiriančios lūpos?  Taigi, kaip lūpas nuspalvinti ombré?

Reikia vos kelių priemonių: mėgstamų lūpų dažų, tamsesnio lūpų pieštuko (arba tamsesnės spalvos lūpdažio) ir lūpų teptuko, žėrinčių, mažai pigmentuotų akių šešėlių, nedidelio plokščio teptuko, kurį lengva nuplauti. Visos naudojamos spalvos tarpusavyje turi tobulai derėti, tad geriausia ir paprasčiausia rinktis tos pačios spalvos skirtingus atspalvius.

Ombré

Nuotrauka: xovain.com

Eiga tokia:

– Lūpas padažyk pasirinktais lūpų dažais.

– Tamsesniu lūpų pieštuku (arba dažais) atidžiai apvesk lūpų kontūrą. Ypatingą dėmesį skirk lūpų kampučiams.

– Kruopščiai sumaišyk lūpų apvado liniją su lūpų dažais. Pasistenk, kad lūpų vidurys liktų nepaliestas.

– Ant piršto pagalvėlės užberk šiek tiek akių šešėlių ir juos lengvai įtapšnok ties lūpų centru.

Viskas! Šis būdas – vienas paprasčiausių ir patikimiausių. Be to, taip padažytos lūpos išliks šiek tiek ilgiau, nes nenaudojai lūpų blizgesio.

Obmbré

Puslapis iš Nylon žurnalo.


Komentuok:
*Reklama
DNO