Menu
 
 

BB kremai – natūralumo įspūdis

2013 04 25  11:00  |  Aktualijos

BB magija - tobula natūraliai atrodanti oda

Nuotrauka: SwO archyvas

Nors žiema šiemet šiek tiek užtruko, regis, pagaliau galime džiaugtis pirmaisiais šildančiais spinduliais.

Taip gera prisėsti ant suoliuko, pasipuošus stilingais akiniais nuo saulės. Ryte, atidarius spintą, lengvoms plazdančioms suknelėms ištarti: „Sveikos, mielosios, jau greitai galėsime vėl draugauti!“ Ir tai reikia sakyti garsiai, su pasimėgavimu – juk pavasarišką šilumą jau beveik galima paglostyti ranka.

Tik neskubėkite… Nesistenkite aplenkti laiko, neskubėdamos ruoškitės šiltiems orams. Saugokite akis, plaukus ir odą nuo kaitrių saulės spindulių, vėjo, permainingo ir užteršto oro. Ir ne tik dabar, bet ir ištisus metus.

Doutzen Kroes

Manekenė Doutzen Kroes. Gamintojo nuotr.

Mes, merginos ir moterys, kiekvieną dieną privalome rūpintis savo veido oda, kuri reikalauja ypač kruopščios priežiūros. Kai kurias vargina išsiplėtusios poros, kitas – raudonis ar papilkėjusi odos spalva. O taip norėtųsi vienu lengvu teptuko prisilietimu susigrąžinti gaivų ir gražų veidą kasdien!

Tikriausiai jau esate girdėjusios apie rinkoje pastaruoju metu karaliaujančius BB veido kremus. „Blemish Balm“, arba ,,Beauty Balm“ kremus galima apibūdinti kaip daugiafunkcinį kosmetikos produktą. BB kremas gali būti naudojamas kaip drėkinamasis arba apsauginis kremas, gydomasis losjonas, jauninanti ar odą balinanti priemonė ir net makiažo pagrindo pakaitalas. Atšilus orams verta atnaujinti savo kosmetinės turinį, ir į grožio priemonių šeimą priimti naująjį revoliucinį L‘Oréal Paris BB kremą ,,Nude Magique”. Šio drėkinamojo kremo sudėtyje yra mikrokapsulės su pigmentais, kremas, vos prisilietęs prie odos, nepastebimai ištirpsta ir transformuojasi į itin lengvą makiažo pagrindą. Oda atrodo nepriekaištingai lygi ir švytinti.

NUDE MAGIQUE CC kremas

NUDE MAGIQUE CC kremas. Gamintojo nuotr.

Pavasarį, kai saulė tampa vis aktyvesnė, ,,Nude Magique” BB apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, sukuria gaivų natūralios, nuogos odos įspūdį, drėkina, neužkemša porų ir išlieka 24 valandas. Kremas tobulai prisitaiko prie odos, paslepia smulkias pigmentines dėmeles, spalvos netolygumus, spuogelius ir kitus trūkumus, dėl kurių kartais galime jausti vidinį diskomfortą.

Tai ne vienintelė L‘Oréal Paris naujovė šį pavasarį. Kompanija pristato visiškai naują produktą rinkoje – tai ,,Nude Magique” CC (Color Correct) kremus. Šie produktai pasižymi visomis BB kremo savybėmis, tačiau turi savo… paslaptį. Tai spalvos pigmentai, kurie ištirpsta ant odos ir panaikina nepageidaujamą veido odos atspalvį – raudonį arba pavargusios odos gelsvumą.

Kas yra CC kremas? Dermatologė Rūta Gancevičienė aiškina, kad tai – itin modernus ištobulintas odos priežiūros produktas, skirtas moterims, siekiančioms nepriekaištingai atrodančios veido odos be papildomų maskavimo priemonių. Pats sutrumpintas pavadinimas (Color Correct) reiškia spalvos kontrolę, visavertę spalvos korekciją.

Suteikite odai gyvybingumo

Suteikite odai gyvybingumo. Gamintojo nuotr

 Pašalinkite odos raudonį

Pašalinkite odos raudonį. Gamintojo nuotr

CC kremai skirti koreguoti odos atspalviui, linkusiam į raudonį ar į geltonį, neretai sudarančiam „pavargusios“ veido odos įspūdį. Produktai pasižymi ne tik kremo, skirto kasdienei veido odos priežiūrai, privalumais, bet ir spalvinius veido odos trūkumus „slepiančiomis“ savybėmis, tačiau tai nėra tikrasis makiažo pagrindas, todėl kremas sukuria natūraliai, nedirbtinai atrodantį sveikos odos įspūdį. Šie kremai veikia priešingos spalvos nuslopinimo principu. Pavargusiai, į gelsvumą linkusiai odai suteiksite gyvybingumo su ,,Nude Magique Anti-dullness” CC kremu (šis – violetinio atspalvio), o odos raudonį pašalinsite su ,,Nude Magique Anti-redness” (žalsvo atspalvio priemonė).


Komentuok:
*Reklama
DNO