Menu
 
 

Mila Schon FW 13/14. Milano mados savaitė

2013 04 27  21:48  |  Aktualijos

Mila Schon FW 13/14. Milano mados savaitė

Fotografas: Darius Gražys/ © SwO

Mila Schön istorija prasidėjo prieš daugiau nei pusšimtį metų – besibaigiant šeštam dešimtmečiui – vienoje nedidelėje ateljė Milane. Dizainerė diena iš dienos siuvo drabužius vietinei aukštuomenei, kol vieną dieną apsisprendė, kad jos kolekcijose turi atsispindėti ir pačios moters asmeninė nuomonė. Taip atsirado tylia ir didinga prabanga alsuojantys kirpimai bei naujos formos, Milai atsižadėjus tuo metu madingų ,,pamaiviškų“ puošmenų. Tuo metu tendencijos pasaulyje keitėsi žaibiškai greitai, tad nenuostabu, kad mados namai, įkurti dizainerės, įgavo pasaulinę svarbą.

Giedrė Kiaulėnaitė

Giedrė Kiaulėnaitė Mila Schön kolekcijoje šių metų vasarį Milane. Dariaus Gražio, SwO nuotr.

Šiandien, kai mados industrija pamažu atsigręžia į kertines grožio ir komforto savybes ir funkcionalumą, Mila Schön rudens/žiemos 13/14 linija išsiskiria iš minios savo norais suderinti eleganciją ir praktiškumą. Kolekcijoje akivaizdi nesenstanti milaniečių meilė odai: čia netrūksta vyriško, grubaus kirpimo kostiumų, paltų ir kombinezonų. Nors oda – pagrindinė veikėja, tokios pat svarbios ir pastebimos kolekcijoje – žaižaruojančios oranžinės ir rusvos spalvos.

SwO reportažas tiesiogiai iš Milano mados savaitės.

Fotografas: Darius Gražys.

Nuotraukos: © SwO

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Dekmantel Selectors