Menu
 
 

Biurokratinis procesas „Euras“

2020 09 22  14:52  |  Aktualijos

Prisimenate jausmą, kai už ilgai lauktą ir garsiai reklamuotą premjerą paklojote krūvą pinigų, o jau po pirmo veiksmo norėjote dingti iš teatro ir vienintelis jus sulaikęs dalykas buvo mintis, kad tiek sumokėjote? Nesate patyręs nieko panašaus, nes nesilankote pasirodymuose, kurie daug kainuoja? O gal esate vienas iš tų, kurie neitų į teatrą net ir tada, jei jums už tai sumokėtų?

Biurokratinis procesas „Euras“

Nuotrauka – kūrėjų archyvo ©

Jeigu bent į vieną atsakymą atsakėte „taip“, jums reikėtų apsilankyti Kauno kameriniame teatre, kur rugsėjo 24, 25 ir 29 dienomis vyks biurokratinis procesas „Euras“.

Kūrinio autorius Tadas Stalyga teigia, jog viskas prasidėjo nuo klausimų: kas šiandien vyksta teatre, kur eina publika ir kas jai įdomu, ką teatre, kaip institucijoje, galima nuveikti. Beieškant atsakymų ir išsirutuliojo šis žaidimas, su kurio procesu publika galės susipažinti teatro salėje.

Organizatoriai primena, kad kaip ir banke, Sodroje ar VMI šiuo metu reikalinga išankstinė registracija, o vietų skaičius labai ribotas. Be to, norintiems, kad biurokratinis procesas įvyktų, būtina atsinešti asmens dokumentą.

Biurokratinis procesas nemokamas ir atviras visiems.


Komentuok:
*Reklama
DNO